Резултати от 1 до 6 от общо 6

.NET

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    42
    #1

    .NET

    Здравейте ,търся някой да направи една дипломна на .NET ,срещу съответното заплащане

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #2

    Re: .NET

    И две ще ти направя, едната даже без заплащане ако:
    1. дадеш уважителна причини ти да не си я направиш сам, например обосновеш се, че работиш над далеч по-важни неща.
    2. Отговориш ми на кво точно смяташ да правиш после с дипломата като я вземеш по тоя начин?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    42
    #3

    Re: .NET

    Цитат Първоначално публикувано от mitkko
    И две ще ти направя, едната даже без заплащане ако:
    1. дадеш уважителна причини ти да не си я направиш сам, например обосновеш се, че работиш над далеч по-важни неща.
    2. Отговориш ми на кво точно смяташ да правиш после с дипломата като я вземеш по тоя начин?
    Поглени си ICQ-to

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #4

    Re: .NET

    Цитат Първоначално публикувано от mitkko
    И две ще ти направя, едната даже без заплащане ако:
    1. дадеш уважителна причини ти да не си я направиш сам, например обосновеш се, че работиш над далеч по-важни неща.
    2. Отговориш ми на кво точно смяташ да правиш после с дипломата като я вземеш по тоя начин?
    //off-topic

    Нека да предположа отговора на въпрос 2 :
    Понеже едва ли ще е в състояние да работи като програмист на .NET(по мое скромно мнение),
    ще трябва, като дипломиран специалист да изпълнява друго функции, т.е. най-вероятно ще бъде ръководител на такива които ще могат да програмират на .NET.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #5

    Re: .NET

    Преди 2 дена си направих мойта курсова на .net. Незнам как някой би искал да се занимава с това

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    42
    #6

    Re: .NET

    Цитат Първоначално публикувано от klamer
    //off-topic

    Нека да предположа отговора на въпрос 2 :
    Понеже едва ли ще е в състояние да работи като програмист на .NET(по мое скромно мнение),
    ще трябва, като дипломиран специалист да изпълнява друго функции, т.е. най-вероятно ще бъде ръководител на такива които ще могат да програмират на .NET.
    Батка klamer,ако си мислиш,че не ми се занимава ,жестоко се лъжеш,за разлика от много студенти нямам възможността да си вея байряка по цял ден и да мога да уча и да се занимавам с това ,както писах на mitkko ,имах възможността да имам собствен бизнес и се възползвах,разбира се за сметка на учението за съжаление!!!Не се оплаквам ,гордея се с това което съм постигнал на мойте години за разлика от други ,които не са имали шанса (като теб може би )!!!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе