Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ за програма на Паскал

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    47
    #1

    Помощ за програма на Паскал

    Здравйте. Моля ако някои има идеи за следната програма да сподели. Това е курсова работа по програмиране, затова ако някой ми помогне ще съм му излючително благодарен. Ето я и програмата: "Да се състави програма на Паскал за нуждите на списание за запознанства, която поддържа следната информация за своите клиенти: 1-име; 2-ЕГН; 3-ном. на дом. тел.; 4-списък с интереси и извършва следните операции: 1-създава файл с данните на клиентите; 2-добавя нови клиенти и изтрива отпаднали; 3-извежда двойките М-Ж, който имат общи интереси и тел. ном., започващи с 62; 4-създава текстов файл с имената на ном. на дом. тел. на мъжете, по възрастни от 30 год." Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Помощ за програма на Паскал

    Извинявай, ти какво точно си записал да учиш?
    След като такава елементарна програма на паскал не можеш да спретнеш, значи се гласиш я за директор я за мениджър я за началник на програмистите?

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #3

    Re: Помощ за програма на Паскал

    Цитат Първоначално публикувано от The Insane
    Здравйте. Моля ако някои има идеи за следната програма да сподели.
    А твоите идеи кakви са?

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1
    #4

    Отговор: Помощ за програма на Паскал

    Цитат Първоначално публикувано от The Insane Виж публикацията
    Здравйте. Моля ако някои има идеи за следната програма да сподели. Това е курсова работа по програмиране, затова ако някой ми помогне ще съм му излючително благодарен. Ето я и програмата: "Да се състави програма на Паскал за нуждите на списание за запознанства, която поддържа следната информация за своите клиенти: 1-име; 2-ЕГН; 3-ном. на дом. тел.; 4-списък с интереси и извършва следните операции: 1-създава файл с данните на клиентите; 2-добавя нови клиенти и изтрива отпаднали; 3-извежда двойките М-Ж, който имат общи интереси и тел. ном., започващи с 62; 4-създава текстов файл с имената на ном. на дом. тел. на мъжете, по възрастни от 30 год." Благодаря предварително!

    Имам същата програма да направя човече.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля Ви за помощ [ТУРБО ПАСКАЛ]
    От hstud2009 във форум Програмиране
    Отговори: 1
    Последно: 17-09-09, 13:13
  2. проблем при стартиране на програма на Паскал
    От shanto във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-09, 00:17
  3. Помощ на Паскал
    От LiLiLiTa във форум Програмиране
    Отговори: 9
    Последно: 09-08-09, 23:56
  4. Отговори: 0
    Последно: 10-07-09, 14:59
  5. Помощ при кирилизиране на Паскал
    От shanto във форум Програмиране
    Отговори: 5
    Последно: 09-05-08, 17:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе