Резултати от 1 до 11 от общо 11

За Blender

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #1

    За Blender

    Може да ви се стори глупаво но си свалих програма на име Blender и незнам какво да правя с нея всъщност незнам за какво служи моля някой да ми обясни за какво по точно е.БЛАГОДАРЯ

  2.  
     
  3. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #2

    Re: За Blender

    За професионален 3D дизайн и анимация...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: За Blender

    Цитат Първоначално публикувано от drugata
    Може да ви се стори глупаво но си свалих програма на име Blender и незнам какво да правя с нея всъщност незнам за какво служи моля някой да ми обясни за какво по точно е.БЛАГОДАРЯ
    А обясни по-напред, защо изобщо си я свалила, след като не знаеш за какво е? Ами че то може и атомна бомба така да си свалиш

  5. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #4

    Re: За Blender

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    А обясни по-напред, защо изобщо си я свалила, след като не знаеш за какво е? Ами че то може и атомна бомба така да си свалиш
    Остави това, ами някои даже бъдещата си съпруга/съпруг свалят, пък после се чудят за какво им беше

  6. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #5

    Re: За Blender

    Цитат Първоначално публикувано от XIIID
    Остави това, ами някои даже бъдещата си съпруга/съпруг свалят, пък после се чудят за какво им беше


    Сигурно е много любознателна и затова е решила да експериментира какво ще се случи. Но явно има проблем, че незнае от къде да започне.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #6

    Re: За Blender

    Много е забавно като някой не разбира от нещо .Но никой не ми обясни подробно какво да правя не разбирам нищо а незнам как да се науча и от каде

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #7

    Re: За Blender

    Blender - софтуер с отворен код ( безплатен ) за 3D и анимация.
    http://www.blender.org/
    http://www.blender.org/education-help/video-tutorials/ - малко видео за начало

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #8

    Re: За Blender

    Цитат Първоначално публикувано от drugata
    Много е забавно като някой не разбира от нещо .Но никой не ми обясни подробно какво да правя не разбирам нищо а незнам как да се науча и от каде
    Като ти гледам правописа, май най-добре е да започнеш учението си от правописния речник, но имам силни подозрения, че вече е твърде късно.
    После продължи с четене на малко литература, това ще обогати словесния ти запас, и ще ти помогне по-лесно и ясно да излагаш въпросите си, така че и другите да могат да разберат какво питаш.
    И като спазиш тези гореописани неща, отговорите на повечето ти въпроси сами ще изплуват, вкл. и тези за Blender, за рендето Borner и други полезни неща

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #9

    Re: За Blender

    С цялото ми уважение, защото сте доста по-голям от мене,но това че не съм сложила запетайки на две места не ме прави неграмотна.Ако се замислите вие сте най-малко 10 години по-назад от мен само защото по ваше време,имам предвид когато вие сте били на моите години,дори Правеца го е нямало.И тогава едва ли сте знаели за Blender или др.Без да ми се засягате,но когато правите забележка без да познавате някого не бъдете груб. ЗA Black Adder

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Re: За Blender

    Цитат Първоначално публикувано от drugata
    С цялото ми уважение, защото сте доста по-голям от мене,но това че не съм сложила запетайки на две места не ме прави неграмотна.Ако се замислите вие сте най-малко 10 години по-назад от мен само защото по ваше време,имам предвид когато вие сте били на моите години,дори Правеца го е нямало.И тогава едва ли сте знаели за Blender или др.Без да ми се засягате,но когато правите забележка без да познавате някого не бъдете груб. ЗA Black Adder
    Мисля, че вместо да влизате в словестни престрелки, ще е по-добре да обясните каква програна търсите и за какви цели. Така вероятността да получите правилния съвет ще се увеличи значително.
    Цитат Първоначално публикувано от drugata
    Може да ви се стори глупаво но си свалих програма на име Blender и незнам какво да правя с нея всъщност незнам за какво служи моля някой да ми обясни за какво по точно е.БЛАГОДАРЯ
    Съгласете се, че така зададен въпрос предизвиква насмешки. Все едно ако се занимавам с електроника и програмиране да кажа: "Намерих на улицата една маламашка. За какво се ползва тя?"

  13. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #11

    Re: За Blender

    Хехе, ако използваш десетте си години преднина, за да чакаш отговори из форумите, то едва ли има от какво да се страхува Black Adder
    През последните два дни чакане някой съфорумец да напише подробно (може би в няколко тома) описание какво да правиш, защото нищо не знаеш (забележи и тези две думички как се пишат отделно), можеше да разгледаш туториалите на сайта на програмата и да направиш няколко от тях, та да влезеш малко в крачка с възможностите на програмата. Обикновено така се процедира - четеш хелпа и правиш упражненията от най-простите до най-сложните ;-)
    http://www.blender.org/education-help/tutorials/

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе