Резултати от 1 до 2 от общо 2

Продавам: GRAND AV USB2.0 AV CAPTURE, USRobotics 56K ЕXT Modem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    3
    #1

    Продавам: GRAND AV USB2.0 AV CAPTURE, USRobotics 56K ЕXT Modem

    Здравейте на всички!*

    Изкам да ви предложа някои интересни неща които продавам:

    1. Grand AV USB2.0 AV CAPTURE
    Това е устройство за кепчване на аудио и видео от аналогови източници като видео, камери и т.н. Устройството е външно и изключително малко. Много удобно за хора които има лаптоп. За повече информация вижте тук:

    http://www.grand.com.tw/en/product_f...020&lwk_page=1

    Продавам го защото вече имам друго устройство което ползвам за кепчър. В момента цената му като ново е 52.80USD без ДДС мисля. Аз го имам от две години. Цената която му търся е 40лв. Работил съм с него малко. Давам го с оригиналната кутия, всички кабели и цд-та. Общо взето то си е като чисто ново.
    - ПРОДАДЕНО

    2. US Robotics 56K EXT Modem - една класика служила ми вярно дълги години* .
    Ами това е факс модем, мисля на всички е ясно, ето и инфо за него:

    http://www.usr-emea.com/products/p-dialup-product.asp?prod=hom-faxv92-ex&loc=emea


    Модема е на доста годинки, но работи без проблеми. Продавам го с нежелание, просто вече съм с АДСЛ вкъщи. Надявам се да си намери собственик и да върши работа още дълги години. Модема е перфектен за Диал уп връзка дори и при много лоша телефонна линия. За жалост вече е прекалено скъпо да се ползва диал уп. Но все пак мисля, че на тази красотичка може все още да и се намери работа, вместо да събира прах по шкафовете в нас.
    Цената която му търся е 30лв. (може да се коментира но не много, знам, че за толкоз човек може да вземе нов PCI но мисля, че всеки фен знае разликата каква е между US Robotics и другите).

    П.С. Нещата са в Благоевград. Мога да ги изпратя с наложен платеж по куриер. За повече информация ми звъннете. Казвам се Боян. ГСМ 0899857684.* *

  2.  
     
  3. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #2

    Re: Продавам: GRAND AV USB2.0 AV CAPTURE, USRobotics 56K ЕXT Modem

    аз се интересувам от кепчъра.. ако наистина е напълно комплектован ще го взема ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Samsung Galaxy Grand Neo DUOS i9060
    От o33y във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-12-14, 17:07
  2. Смартфон zte grand X pro
    От menski във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-11-13, 20:11
  3. Продавам охладител Scythe Grand Kama Cross
    От ivanxxx във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 26-11-12, 13:54
  4. Продавам нов външен харддиск 750 GB USB2.0
    От Fourplay във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 08-12-11, 12:42
  5. USB modem (Webstar Cable Modem)
    От OvErRiD3 във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 22-01-05, 05:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе