Резултати от 1 до 3 от общо 3

ТЪРСЯ: Serial Port Interface с кабел към дъно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    42
    #1

    ТЪРСЯ: Serial Port Interface с кабел към дъно

    Търся Serial Port Interface с кабел към дъно като този на картинката. Разпитах в магазините на Раковски и Славейков, но нямат такова чудо.

    От София съм (поемам разходи за изпращане по поща\куриер евентуално), за контакт ЛС или ICQ: 63646039



    ----------------------------------------------------

    За да не отварям нова тема ще кажа и за какво ми трябва, евентуално ако някой може да даде съвет. Трябва ми за да си свържа UPS-а към PC-то (UPS-a е със serial interface). Пробвах с кабел Serial<->USB и не става, софтуеара (UPSMON) не намира UPS-а. Не ми се хаби PCI слот за карта с COM Port след като дъното има конектор за такъв с кабелче. Уви, не успях да намеря по магазините.

  2.  
     
  3. Ozy
    Ozy е офлайн
    Member Аватара на Ozy
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    267
    #2

    Re: ТЪРСЯ: Serial Port Interface с кабел към дъно

    Аз пък търся някаква слабичка видео карта - 4МВ е добре. Можем ли да направим някакъв бартер? Че ми е неудобно да ти искам пари, а не ми се дават такива за въпросното видео.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    42
    #3

    Re: ТЪРСЯ: Serial Port Interface с кабел към дъно

    Намерих го въпросния чарколяк

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 01-02-12, 18:30
  2. Продавам Sempron 2800,Дъно Асрок,2x256MB Elixir DDR400,Switch TP-Link 8 port
    От Vladotto във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 20-03-11, 17:15
  3. Отговори: 0
    Последно: 16-10-10, 18:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе