Резултати от 1 до 11 от общо 11

внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. cvb
    cvb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    281
    #1

    внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    http://forums.data.bg/privmsg.php?fo...read&p=5506376 търся си дъно за а цокъл и въпросния `сисадмин`веднага ми предложи оферта но отказа да работи с спиди що имали договор... .което ме усъмни и му пуснах търсачката която изкара горния линк - е пратих му го - тъй че внимавайте там че е комбина с модовете и го държат да мами народа...аз още нямам дъно но поне се увардих от тоя мизерник .... АДРЕСА Е - http://forums.data.bg/viewtopic.php?...admin&start=40

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    Ако е било с наложен платеж е истина , СПИДИ за да вземат наложен платеж искат да се сключи договор с тях, иначе не става. Поне миналата година имахме спорове по темата , сега може да се е променило. А линка който си пуснал вече е празен



    Този гларус на GIF-a просто ме убива ! Гледам го от 5 минути и се хиля като луд
    Извинявам се за офтопика ама не се сдържах.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    За да можеш да изпратиш стока по "Спиди" с наложен платеж трябва да имаш сключен договор . Знам го със 100% сигурност - всеки ден работя с тях. Те са единствените , които искат такъв договор.
    "Еконт Експрес" пък имат опция да си получиш фактурата за стоката преди да си платил стоката, но трябва да се маркира при изпращане.
    Най- евтините тарифи до 50 кг са пък на "Леон Ама"

    При всички куриерски служби донасянето на пратката и вземането и от офиса на к. служба е най-евтино.
    При "Спиди" вземане и доставяне в офиса на "Спиди е с 15 + 15 % отстъпка или общо 30 %

  5. cvb
    cvb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    281
    #4

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    такъв договор не се ли сключцва по принцип и с другите разносвачи като попълваш заявката ,и за спиди тия 30% каква отстъпка се води...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    Страшен линк даваш!!
    http://forums.data.bg/login.php?redirect=privmsg.php&folder=inbox&mode=read&p=5506376



    Дори не се разбра за кого говориш ....

    Няколко хора вече ти казаха че СПИДИ наистина искат договор.

    Май ти не си ок

    А за това че модераторите го покривали, мога само да ти се смея и да съжалявам че някой може и да те послуша в този форум и да ти повярва



  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #6

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    ...А линка който си пуснал вече е празен...
    Линкът не е празен, а пича си е пуснал линк към личните съобщения
    Все едно да сложи урл към файл в MyDocuments на личния му компютър.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    Лео Експрес примерно не искат договор за да пратиш стока с наложен платеж по тях

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Лео Експрес примерно не искат договор за да пратиш стока с наложен платеж по тях
    Както и Еконт и Интерлогистика. С Еконт работя често и сам доволен доста като цяло ....

  11. cvb
    cvb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    281
    #9

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    ОООПС - моя грешка СОРКА ето кво ми отговаря образа -- cvbx написа:
    sisadmin написа:
    cvbx написа:
    sisadmin написа:
    ecs k7sem ;socket a ;sdram ;sound ;lan ;video; duron 1000 ;fan ;matx - 100lv
    mb gigabyte ga-7vax rev 1.1 KT400 soket a sound usb2 ddr -65lv
    ecs k7s5a socket a ddr sdr lan snd sys - 50lv
    mb mercury kvt600x-l , AGP 8X, SB, ATA133,soket a, USB2,0 -60lv
    mb kt 600 ddr soket a sound 30lv
    asrock k7vt4a+ kt400 ddr soket a lan snd -50lv

    asus a7v600x-x (retail chisto novi s garnacia 12meseca) - 107lv
    asus a7n8x-x (retail chisto novi s garnacia 12meseca) - 106lv
    ( cenite se komentirat spriamo garancionnite uslovia)

    gigabite s.754 nf3 ga-k8ns pro -100lv
    EPOX 9NDA3+ ultra s.939- 130lv
    epox 8npa7i nf4 s.754 -100lv
    soking sk-nf4-sgr s.939 -100lv
    winfast nf4 939 pcie lan snd -100lv
    ASUS M2N32-SLI DELUXE/WIFI/AM2 -170$
    asrock nf3 754 -100lv
    asus a8n nf3 s754 -100lv

    e?
    Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 00:23 Заглавие: Поредния прее*ан Отговорете с цитат
    Купувал съм повече от 30 обяви от тука, до сега нямало е някой да ме прецака. Знаех си аз че све някой ден ще излезе някой да ме прецака, и това беше този сисадмин. Бях написал обява че си търся стари дъна на сокет 370 и той веднага изкочи че имал 4-5 бройки по 40-50 лв. Казах му да си управи цените и може да се разберем. Та с 300 пазарлъци ги докарахме до 30 лв на борйка едвам едвам. Накрая ми ги прати по еконт 90 лв 3 те. И аз понеже не ги пробвах още същия ден, след няколко дена като ги пробвах едното запали. (макар че работеше малко странно) 2рото също запали но не му работеше PS/2 и до там. Пробвах с усб клавиятура но не тръгва изобщо. 3 тото дъно хич го няма(не пали). Писах му по скайпа, че 2 те дъна са дефектни, той ми предлага да ми продаде професионален тестер. Аз му викам че не съм доволен от зделката, той още ще ми продава Cool И като чу че не съм доволен от офертата излезна че имал работа навън ТУК ТОЙ ОТГОВАРЯ---
    az li sam vinoven za negramotnosta na drugite hora .kakto e kazal edin uchen. 'ne ot vseki stava hirurg'

    _________________
    Sofia
    Ако не отговоря до 24 часа звъннете на скайп или гсмите:
    globul gsm :0-89 -9 -545 -599
    mtel gsm :0 -88 -8 -533 -396
    vivatel gsm:0 -87 -8 -533 -396
    skype: filsun1980ТОВА Е АДРЕСА http://forums.data.bg/viewtopic.php?...admin&start=40

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    22
    #10

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    Това е така познатия във форума на Дата.бг - Филипкул, който е със забрана за търговия в раздела.
    Други известни негови никове - filipcool, hardwareexchange,fluxxxer,fluxxxxer, hypertrader, sisadmin
    БТВ. Той се подвизава само на ЛС.
    http://store3.data.bg/apocy/DataBG_list.txt - отзивите за участниците в раздел К/П на Data.bg
    http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1304921 - Потребители със забрана за участие.

    Твърденията за толериране от страна на мод екипа са напълно безпочвени.
    Всеки сам си носи отговорност за извършването на сделки.
    Относно Спийди - така е, изискват да има договор с юридическо лице - т.е. фирми само могат да изпращат.

    Поздрави.
    para - Data.bg moderator

  13. cvb
    cvb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    281
    #11

    Re: внимание - измамник в дата бг купува продава раздел !!!!!!!

    ами в такъв случай одавна трябваше да го баннете с този му ник нали..... а и по ай пи , а за спиди уж им четох сайта и не ми направи впечатление да разтраничават лица - хм..

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 14-06-12, 22:05
  2. Отговори: 13
    Последно: 03-03-11, 14:17
  3. Предложение за раздел продава.
    От elcos във форум За Форума
    Отговори: 5
    Последно: 20-12-09, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе