Резултати от 1 до 3 от общо 3

Заменям Sony Ericsson Vivaz

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #1

    Заменям Sony Ericsson Vivaz

    Пълен комплект както излиза от магазина, купуван от vivacom през месец април с гаранция 2 години. Панела е сивия (най-изпъкващия и добре изглеждащ според мен) Ползван е 2 месеца т.е. остават 22 месеца гаранция. Дори още е с оригиналната лепенката на дисплея. Няма как и да има забележки по външния вид. Прещрака ми нещо съчмата и реших, че искам да го сменя с N97. Пракалено бързо ми писват телефоните явно. Друга причина за пускането на обявата няма. Изискванията ми за 97-цата са да е в перфектно състояние каквото предлагам и аз. Предложенията с гаранция ЗА БЪЛГАРИЯ са за предпочитане и с предимство. Силно предпочитам да не е mini и да е с БЯЛ панел. Не че не приемам и оферти за други версия, но това е комбинацията, която най-силно ме интересува. Засега не обмислям да го предлагам за продаване, но все пак ако има мераклии може да ми пишат и може да се договорим за нещо. От сега предупреждавам, че ако нямам набелязана 97-цата телефона НЯМА да се продаде! Опитайте качеството на видеоклип с 1280х720 резолюция и нека да си разнообразим малко телефоните и да си поиграем с това, което нямаме... Връзка с мен: skype - black_magic3 или на ЛС (за предпочитане). Ето малко снимки, за да докажа перфектното състояние:








  2.  
     
  3. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #2

    Re:Заменям Sony Ericsson Vivaz


  4. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #3

    Re:Заменям Sony Ericsson Vivaz

    Телефона е заменен. Темата може да бъде заключена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Перфектен Sony Ericsson Vivaz U5i 189 лв. (пълен пакет + гаранция)
    От konuka12 във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 13-05-12, 18:28
  2. Отговори: 1
    Последно: 15-03-12, 09:53
  3. Sony Ericsson
    От plamchoo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-03-07, 18:13
  4. sony ericsson
    От iliyacw във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 05-10-04, 01:51
  5. Sony Ericsson
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-03, 13:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе