Резултати от 1 до 6 от общо 6

sony ericsson

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1
    #1

    sony ericsson

    имам сони ериксон Т 230 с външна камера. не мога да си прехвърля снимките на компютъра. Купих usb кабел заедно със софтуер.

    Но не мога да прехвърля снимки от телефона в компютъра. В обратната посока става. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да обясни има ли решение.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #2

    sony ericsson

    Основно правило: Връзката на SоnyEricsson по кабел Е ЕДНОПОСОЧНА!

    Няма начин да си прекараш снимките към комп/търа с кабел.

    Ако си на ГлоБул можеш да си настройш MMS-а и да си ги пращаш в безплатния MMS албум.

    Ако не - Продай кабела и с парите си купи BConnect )

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    27
    #3

    sony ericsson

    За съжаление е така- аз имам Т310, кабела ми е за СОМ порт, но пак не става трябвало е да питаш преди да го купиш тоя кабел. (и аз също е трябвало да питам

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #4

    sony ericsson

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Основно правило: Връзката на SоnyEricsson по кабел Е ЕДНОПОСОЧНА!

    ....

    <div align="right">Originally posted by Zetle*-*11/09/2004*:* 01:49:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    големи скапаняци са тези от SONY .

    цялата им продукция е такава - "за бога братя не купувайте" от SONY

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1
    #5

    sony ericsson

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">имам сони ериксон Т 230 с външна камера. не мога да си прехвърля снимките на компютъра. Купих usb кабел заедно със софтуер.

    Но не мога да прехвърля снимки от телефона в компютъра. В обратната посока става. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да обясни има ли решение.



    <div align="right">Originally posted by iliyacw*-*10/09/2004*:* 08:39:58</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Аз сам на същото дереджe така че не се шашкай поне се успокои че може да си сваляш от pc

  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #6

    sony ericsson

    Не ми е ясно какво се оплаквате???

    Вие купувате възможно най-low end -ския телефон и очаквате да има функции като телефон на 3 пъти по-висока цена??????

    Е не ви разбирам.Единствените "не smart" телефони който могат да обменят пълноценно информация помежду си са SonyEricsson ?Пример от T68 на сам всичко що има Инфрачервен порт или Bluetooth



    Много моля не правете такива изцепки повече!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Разкодиране на Sony Ericsson
    От nelka0309 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 27-06-08, 20:14
  2. Sony Ericsson K 310 i
    От avenger във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 02-04-07, 20:48
  3. Sony Ericsson
    От plamchoo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-03-07, 19:13
  4. Sony Ericsson K750i
    От tannoy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-06, 12:53
  5. Sony Ericsson
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-03, 14:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе