Резултати от 1 до 3 от общо 3

Продавам климатик Prolux KFR-51/A1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    4
    #1

    Продавам климатик Prolux KFR-51/A1

    Здравейте,продавам употребяван климатик Prolux KFR-51/A1 ,750 м3 на час охл./отоп. 5100w/5700w ,консумация 1960w/2000w. с R22 - 1650 g. Проблема му е ,че губи фреон много бързо,след зареждане работи един ден и на другия е празен.Компресор и всичко останало е здраво .Цена 300 лв. gsm 0885 88 99 64

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #2

    Re:Продавам климатик Prolux KFR-51/A1

    А защо просто не викнеш някой да го поправи. Тая дупка и с просто ухо ще се чуе.Тея " майстори" ,които вече са го пълнили, не се ли сещат,че щом е текло,пак ще тече....

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    4
    #3

    Re:Продавам климатик Prolux KFR-51/A1

    Климатика беше донесен от Русе в София с много надежди и мерак преди 4 години.Там е работил 3 години до замяната му с по модерен.В София извиках техници които го монтираха.На сутринта на следващия ден след монтажа реших отново да го включа и видях ,че не работи.Признавам си ядосах се здравата и просто го оставих да си стои като украшение на стената.След 2 години обаче по средата на лятото реших пак да се пробвам да го пусна в експлоатация и извиках друга фирма.Обясних им как стоят нещата и пичовете много съвестно се заеха да търсят проблема.Пълниха го с инертен газ търсиха пропуска и нищо не откриха,теглиха вакум напълниха го с фреон и климатика заработи перфектно.Гледаики всички тия процедури отново повярвах че маи ще ме огрее щастието да си имам климатик разплатих се щедро ,закичих ги и с една бутилка уиски за довиждане .На другия ден климатика обаче започна да не охлажда като хората,около щтуцерите на външното тяло започна да обледенява.Отново го зарязах да си стои като украшение и от тогава не съм викал повече никои да го ремонтира пълни и тн.Хора запознати с темата ми казаха,че климатика трябва да бъде закаран в сервиз и ремонтиран там тъй като по всяка вероятност вътрешното тяло изпуска.Аз лично не смятам повече да инвестирам в това съоръжение.Разходите ми до тук по него са колкото една нова 9-ка .Идеята ми беше да сложа мощен климатик обаче нещо не ми се получи.С други думи наклиматизирах се здравата и вече ми мина мерака.Някои които се занимава с такива неща ще си открие от къде пуска ще си го оправи и ще си го ползва.Уважавам много този форум където човек може да научи много неща за техниката затова и пуснах тук обявата защото това не е климатик за обикновен потребител които да го окачи на стената да извика фирма да му го напълни и да го ползва.Въпросното съоръжение вече има нова по актуална пролетна цена 200 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. prolux 14prt01 сервизен режим
    От rexxar_tm във форум Други телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-05-12, 10:14
  2. Проблем с PROLUX
    От STREPSILS във форум Други марки климатици
    Отговори: 1
    Последно: 01-01-12, 14:35
  3. Отговори: 1
    Последно: 13-07-10, 18:21
  4. Микровълнова PROLUX MGD 8020 X
    От cbet във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 09-10-09, 18:58
  5. Климатик Prolux - външното тяло шуми
    От bo4o във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 25-09-07, 22:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе