Резултати от 1 до 4 от общо 4

Продавам пералня Electrolux - нова с гаранция!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    7
    #1

    Продавам пералня Electrolux - нова с гаранция!

    Продавам пералня Electrolux, модел EWF-12483W. Пералнята е нова, закупена е декември 2009 г. и има 5 годишна гаранция. Няма никакви дефекти, просто ми трябва друга с по-малка дълбочина.
    Ето и линк към характеристиките на пералнята и актуалната и цена в момента: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09061270 В момента няма удължена гаранция на този модел и е стандартна 2 годишна, а моята е с 5 г., така че получавате и гаранцията.
    Мога да кача и снимки, ако някой прояви интерес.
    Цена: 600 лв.
    За контакти:
    Пламен Неделчев
    0888389887

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    7
    #2

    Re:Продавам пералня Electrolux - нова с гаранция!


  4. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #3

    Re:Продавам пералня Electrolux - нова с гаранция!

    След като я купи тогава ли видя че ти трябва с по малка дълбочина , или просто не си очарован от шумната помпа и големите вибрации при центрофуга.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    7
    #4

    Re:Продавам пералня Electrolux - нова с гаранция!

    Не съм забелязал големи вибрации при центрофуга или от шумна помпа, но може и така да е, не споря. Просто, когато я купих бях на квартира, а сега си купих апартамент, в който кухнята си е направена и имаше вградена пералня, но продавача си я взе, а шкафовете са на 50 см дълбочина, а тазаи е 60 см. Иначе съм си много доволен от пералнята, а това с шумовете ми го бяха казали точно в този форум, както го е казал производителя в характеритиките с посочено ниво на шум в децибели, което надвишаваше някой други перални, но въпреки това мисля че един от модераторите badr, ако не се лъжа, пак ми препоръча electroluxa.
    Така че не я продавам, защотоми е шумна или ми вибрира, а за да мога да я вградя в шкафа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам пералня Electrolux EWF 1005
    От vladko33 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 13-09-13, 11:21
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-09-12, 14:09
  3. Продавам нова ATI HD5830 Extreme 1GB с гаранция
    От fantoms във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-07-11, 10:57
  4. Отговори: 0
    Последно: 22-12-09, 23:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе