Резултати от 1 до 10 от общо 10

Продавам ТВ Samsung 37C650

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #1

    Продавам ТВ Samsung 37C650

    Продавам ТВ Samsung 37C650

    37"(94СМ)LCD DISPLAY
    FULL HD
    РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 X 1080
    ПАНЕЛ ULTRA CLEAR
    ULTRA КОНТРАСТ
    CLEAR MOTION RATE - 200fps
    Hyper Real Engine ТЕХНОЛОГИЯ ЗА ПОДОБРЯВАНЕ НА КАРТИНАТА
    ЗВУК SRS Trusurround HD & Dolby Digital Plus
    ЗВУКОВА МОЩНОСТ 2Х10W
    ДИГИТАЛЕН КАБЕЛЕН И ЕФИРЕН ТУНЕР (DVB-T/C,MPEG4)
    ВХОДОВЕ 4X HDMI; LAN
    USB Video + DLNA wireless ready + Internet@TV


    Телевизора е купен преди 30 дни от Техномаркет и има две години гаранция.В перфектно състояние и работи страхотно.
    Продавам го защото ми идва малък за помещението за което ми трябва.
    В Техномаркет 1599лв.
    Продавам го за 1249 лв.

    От София съм.
    тел.0899/988-977
    Тенев

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650

    Ако ще купуваш пак от тях, иди да говориш лично с управителя на магазина за подмяна.
    Гарантирам ти 99% че ще се съгласят.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650

    Хм, Vandal, ако наистина е така - това говори много лошо за Техномаркет...
    Какво се прави после с изкупения телевизор? Предполагам, не се пуска на специална, оказионна цена, а се продава като нов? Лоша практика би било това...

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650

    Те за това от ТМ искат да върнеш стария си тв при замяна с абсолютно пълна коплектация-за да го продадат като нов после на следващ клиент.А и не всеки клиент би му направило впечатление ,че е ползван преди това-той не знае какво съдържа комплекат и как е опакован заводски.Лично съм виждал случаи на тв заменяни на 2-3 месец след експлоатация от клиент без проблем.За това обезателно искаите кашонът да бъде разпечатан пред вас за първи път.Показателно ,че е ползван е и когато тв-то се включи и тръгне на някаква програма от местната кабелана без въобще да е настройван или да иска първоначални настоики.
    И аз твърдя ,че е напълно възможно да бъде заменен без проблем.Особенно Самсунг където гаранционите карти са си техни и не е проблем тази да се унищожи и да се извади нова.С едно Сони примерно това по трудно би станало,но не е невъзможно въпрос на време е от Сони.бг да ти издадат нова ,а до тогава може да се продаде с временна на ТМ.Просто малко ще се замислят дали да ти го продадат или да изчакат гаранция от официалния представител и тогава.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650

    Ще ме накарате да им пратя един мейл за становището им по казуса с официално предупреждение, че отговорът му ще бъде публикуван във форума, както и че липсата на отговор също ще бъде обявена официално...
    Много ми е интересно как биха реагирали и дали далаверите със смени няма да замрат.
    В смисъл - като цяло опцията е много интересна и полезна, въпросът е, че трябва изкупените стоки да се продават като оказионни, а не като нови....

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650

    Естествено ще отрекат ,че има такова нещо.Но неофициално щом искаш да вземеш по-голям и по-скъп продукт няма проблеми за това нещо.Стига да пазиш всички кашони на стария.Да не говорим и замени от типа на роднини -там няма проблеми дори да нямаш опаковка ще намерят в какъв кашон ще го сложат -нищо ,че не отговаря на модела.Много опаковки се изхвърлят още пред магазина понеже продуктите влизат по лесно в колите без тях -съответно старателно се прибират данеби да потрябват за друг уред които няма

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #7

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Хм, Vandal, ако наистина е така - това говори много лошо за Техномаркет...
    Какво се прави после с изкупения телевизор? Предполагам, не се пуска на специална, оказионна цена, а се продава като нов? Лоша практика би било това...
    Все пак говорим за ТВ който е на един месец.
    Мострите им са работили повече и цените са им същите.


  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #8

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650

    Бих го заменил но нямат това което съм си харесал.

    Мога да ви кажа как е в САЩ.Там,ако продукта е върнат (в повечето случаи до седмица),или се връщат парите или се взима друг продукт.Ако продукта е на повече от определен период,се взима определена сума за това че е ползван и останалите пари се връщат.Преди 4 г. бях свидетел как се сменят 4 тв. за 10 дни докато човека си хареса модел.И за това нещо не му направиха никакви проблеми.Но дакато и тук стане така ще мине доста време.
    А какво става с върнатите....незнам Но дори и да ги продават като нови в какво е проблема.ТВ на един или два месеца какво може да му има?


  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #9

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650 1200 лв.

    хоп и нова цена 1200 лв.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    70
    #10

    Re:Продавам ТВ Samsung 37C650

    Цитат Първоначално публикувано от tenev
    Бих го заменил но нямат това което съм си харесал.

    Мога да ви кажа как е в САЩ.Там,ако продукта е върнат (в повечето случаи до седмица),или се връщат парите или се взима друг продукт.Ако продукта е на повече от определен период,се взима определена сума за това че е ползван и останалите пари се връщат.Преди 4 г. бях свидетел как се сменят 4 тв. за 10 дни докато човека си хареса модел.И за това нещо не му направиха никакви проблеми.Но дакато и тук стане така ще мине доста време.
    А какво става с върнатите....незнам Но дори и да ги продават като нови в какво е проблема.ТВ на един или два месеца какво може да му има?

    Живея отвъд океана.
    До 30 дни може да върнеш стаката без обяснения и получаваш пълната сума.
    Купуваш пробваш и връщаш ако не ти хареса.
    По интересено е как се връщат матраци !, но да не спамим на човека поста.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  2. Продавам Samsung Galaxy S III
    От vla във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 05-01-13, 21:55
  3. Продавам GSM SAMSUNG 1081 - 4бр.
    От Gen2 във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 14-12-11, 15:59
  4. SAMSUNG UE-32C6000 led или SAMSUNG LE-37C650 lcd
    От getsata73 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 27-07-11, 10:47
  5. Продавам: SAMSUNG M1
    От taipan във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 19-03-11, 21:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе