Резултати от 1 до 4 от общо 4

Продавам HP Pavilion dv5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    4
    #1

    Продавам HP Pavilion dv5

    Здравейте,

    Имам лаптоп HP Pavilion dv5t, с който мисля да се разделя. 15,4 инча ми идват в повечко когато ми се налага да пътувам или да съм в движение, затова минах на по-малка машина и вече чувствам по-голямата практичност и удобство.

    Лаптопът е в добро състояние, все пак си личи, че е употребяван. По хардуерът нямам ниаккви забележки, по корпусът има тук-таме драскотини, които са в следвствие на нормална употреба...но те по нищо не пречат на фукнциите на машината. Дисплейът е безупречен.

    Батерията, според софтуерът на ХП е за смяна, но в момента при средно натоварване на лаптопа издържа 30-40мин.

    Лаптопът е купуван от официалният магазин на HP в Америка. Все още пазя касовата бележка, датата на поръчка е 01.12.2009г.

    Модел: HP Pavilion dv5t

    Състояние: 8,5/10

    Продажбата включва: Лаптопът, зарядно, чанта Case Logic ( ), която е почти неупотребявана, защото раницата, с която пътувам има отделение за лаптоп и съм използвал главно нея.

    Цена: 630лв. При използване на куриерски услуги разходите са за сметка на купувача.

    Характеристики: По-важните и особени части са:
    - Intel Core 2Duo P7350 2Ghz
    - Wireless-G card with Bluetooth
    - 4GB DDR2 System memory
    - 250GB 5400 RPM SATA Hard drive
    - High Capacity 6 Cell Lithium Ion Battery
    - 512MB NVIDIA GeForce 9600M GT
    - TV Tuner w/remote control

    Местоположение: Намирам се в София и предпочитам да прескоча използването на куриери.

    Начин за връзка: Телефонът ми е 0888-708-100, казвам се Никола. Имейлът ми е nikimarkof@gmail.com

    Feedback: Нов съм във форума, нямам други предишни продажби тук, но ако някой се интересува, мога да го препратя към други форуми.

    Причина за продажбата: Както казах по-горе имах нужда от по-малък заместител и в момента този лаптоп не се използва.

    Снимки: Качил съм няколко снимки, на които се виждат забележките, които имам за състоянието на корпуса. Едно от гумените крачета падна и го загубих. Другият дефект е, че при смяната на клавиатурата леко изкривих края на един от горните компоненти. В момента няма нито луфт, нито каквото и да било друго, освен чисто визуална деформация. Последната снимка показва драскотина на тъч пада.










  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    4
    #2

    Re:Продавам HP Pavilion dv5

    620лв.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    4
    #3

    Re:Продавам HP Pavilion dv5

    600лв.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    4
    #4

    Re:Продавам HP Pavilion dv5

    Поради липса на интерес мисля да сваля до 550лв. и ако не се продаде да отиде за подарък на някой роднина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. [ПРОДАВАМ] HP Pavilion dv6000
    От lada2107 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 31-05-14, 21:08
  2. Продавам HP Pavilion G7
    От deannestorov във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 23-04-13, 02:31
  3. Продавам лаптоп HP Pavilion dv5
    От il_ve във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 18-04-11, 20:54
  4. Продавам HP Pavilion
    От WhiteMan във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-11-10, 18:46
  5. Продавам HP Pavilion dv8000
    От Lazik във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 28-02-07, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе