Резултати от 1 до 7 от общо 7

Продавам компютърна конфигурация и монитор Dell 2209WA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1

    Продавам компютърна конфигурация и монитор Dell 2209WA

    Компонентите се намират в гр.Варна и имат оставаща гаранция. Тел. за контакт 0898621715.
    Изпращам с Еконт в цялата страна.

    CPU Pentium(R) Dual-core E 5200 + охлаждане 70лв.

    MOTHERBOARD Gigabyte GA-EP43-DS3L s.775 70лв.

    HDD 500GB WD SATA2 Green 150лв.

    RAM A-Data Kit 2x2GB EXTREME DDR2 1066+ 90лв.

    VIDEO NVIDIA GeForce GTS 250 N250ZL - 1Gl 160лв.

    MONITOR Dell 2209 WA 360лв.

    Захранване Bluestorm II 500 86лв.


    Ultra Sharp 2209W 22" Anti-Glare (1680 x 1050 @60Hz), Brightness 300cd/m, Contrast: 3000:1, Pixel: 0.282mm, Panel: e-IPS, Anti-glare with hard-coat 3H, View: 178ᴼ/178ᴼ (H/V), 6ms grey to grey, Connectors: VGA, DVI-D (HDCP), 4 USB; Height adjustment, Sviwel, Tilt; Kensington lock, Weight: 7.93kg. Warranty: 3Y NBD


    Продавам монитор: Dell 2209WA

    http://accessories.dell.com/sna/prod...p&sku=320-7825

    Диагонал на екрана: 22"
    Разделителна способност: 1680x1050 точки
    Съотношение (хор./верт.): 16:10
    Тип на матрицата: IPS
    Разстояние между пикселите: 0.282 мм
    Максимална яркост: 300 cd/m2
    Максимален контраст: 3000:1
    Зрителни ъгли (хор./верт.): 178/178 градуса
    Време за отговор: 6 ms
    Видео конектори: DVI-D, D-Sub
    Вградени високоговорители: не
    Цвят: черен
    Размери: 511x361x184 мм
    Тегло: 5.53 кг.
    Електропотребление: 52W
    Други: USB 2.0 Hi-Speed Hub, VESA Mounting Support (100mm), Tilt, Pivot, Регулиране по височина, in Stand by / Sleep <1W



    Монитора е закупен преди 11 месеца от официалния представител на DELL за България „Индекс-България” ООД има остатъчна гаранция 25 месеца ( цялата гаранция му е 36 месеца ). Предпочитам купувача да е от Варна за да пробва монитора и да го види че е в състояние като нов. Монитора винаги е изключван когато не се седи на компютъра. Въобще не ми се разделя с монитора понеже е всичко по него е направено толкова стабилно толкова удобно и красиво, копчетата са направени изключително леки за натискане и изключително приятни, просто с леко докосване без каквито и да е излишни усилия се натискат. Стандарта 16:10 просто е правилния избор според мен, понеже при каквато и да е работа или браузване имате в повече пиксели по тясната страна докато при 16:9 ще имате доста по малко пространство.

    Монитора е уникален за филми и игри, никакво забавяне и замазване няма. Има USB hub на самия монитор с 4 USB 2.0 което е много удобно. Стабилна и красива изработка. Ако имате въпроси около монитора ще отговоря на драго сърце.
    Мисля че няма смисъл да пускам снимки но ако има желаещи и поискат ще кача снимки в темата.

    Цена: 360 лв.

    емайл: wizard2000bg@abv.bg или 0898621715. Във Варна ще докарам монитора на място да се тества на ваш компютър (само за Варна).
    За страната може с куриер (Еконт) с отвори преди да платиш, но макар че пазя оригиналния кашон ме е страх да го пратя може би евентуално със застраховка.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Продавам компютърна конфигурация и монl

    RAM A-Data Kit 2x2GB EXTREME DDR2 1066+ 60лв.
    това ме интересува ако го даваш на части.

    Харда също

    На ПМ да се доуточним за двете - кога и как

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    18
    #3

    Re:Продавам компютърна конфигурация и монитор Dell 2209WA

    Цените варират спрямо интереса

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re:Продавам компютърна конфигурация и монl

    Това е леко ........
    Пускаш цени за харда 70 и за рама 60 и после ги променяш .

    Отказвам се защото не ми харесва да се променят цените според моментното търсене, сложил си цена - това е.
    Харда си надул цената двойно ( казваш че си се объркал ) ама за рама от 60 на 90 е нахално.


  6. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #5

    Re:Продавам компютърна конфигурация и монитор Dell 2209WA

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Това е леко ........
    Пускаш цени за харда 70 и за рама 60 и после ги променяш .
    Отказвам се защото не ми харесва да се променят цените според моментното търсене, сложил си цена - това е.
    Харда си надул цената двойно ( казваш че си се объркал ) ама за рама от 60 на 90 е нахално.
    Да, коригирах цената и съм убеден, че това не е в разрез с правилата на форума.
    Написал съм го и в поста си.
    При положение, че теб не те удовлетворяват цените - ами не купувай и не коментирай.
    Аз също имам мнение по въпроса, но не си позволявам коментари от рода на "нахално, леко...." и т.н.

    ПП Коледа е далече. Рано е за подаръци!

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Продавам компютърна конфигурация и монитор Dell 2209WA

    нормалната търговска практика позволява промяна на цената, стига това да не настъпи СЛЕД вече постигната договорка

    ще ви помоля да съблюдавате добрия тон

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re:Продавам компютърна конфигурация и монl

    Да , но това го направи след като съм потвърдил че ги купувам на обявената от теб цена ( в темата и по телефона ) - това е вече нарушение, а нахалното е да казваш че не нарушаваш правила, както и това че се правиш че нищо не е станало.

    ПП
    Да уточня. Самото поведение ме дразни , а не че е повишил цените си. Сам избира на кого да ги продаде и на колко , но не и след като вече има заявка на дадената от самия него цена. Нека и останалите да го видят това.
    При обявен хард на 70 лв и памет на 60лв аз му пиша в темата и му звъня по телефона че ги купувам. Помоли ме да изчакам няколко дни за да може "уж " да тества останалия хардуер пред други купувачи и че ще ми ги даде. Днес влизам и виждам харда на 150 а рама на 90лв. Останалото без коментар!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 10-11-14, 01:13
  2. компютърна конфигурация с монитор
    От chamelioncho във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-13, 18:07
  3. Двуядрена компютърна конфигурация с LED Монитор
    От kespanok във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 20-04-12, 11:39
  4. Продавам компютърна конфигурация HP
    От Boskorp във форум Приключили продажби
    Отговори: 13
    Последно: 28-10-11, 13:33
  5. Продавам: Компютърна конфигурация
    От FLINK във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 10-08-07, 21:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе