Резултати от 1 до 8 от общо 8

Продавам Panasonic DVD-S49

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #1

    Продавам Panasonic DVD-S49

    Продавам Panasonic DVD-S49 изглеждащ и работещ като чисто нов. Продавам го защото от около половин година имам Blu-ray плеър и от тогава не съм го пускал. Повече информация за:Panasonic DVD-S49
    Цена 110лв.
    Намира се в Ст. Загора, пращам по куриер.
    За контакт: на Лично Съобщение или на vencifcl@gmail.com
    Ако има допълнителни въпроси ще отговарям.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #2

    Re:Продавам Panasonic DVD-S49

    Ето тези панасоници са чисто нови с гаранция не мога да разбера твоя с какво е по специален от тях че като за втора употреба струва повече от нов.

    http://technomarket.bg/products/0907...ic-dvd-s58ep-k
    http://technomarket.bg/products/0100...nic-dvd-s97e-s

  4. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #3

    Re:Продавам Panasonic DVD-S49

    Ами да ти кажа честно не съм се ровил за цени в момента, аз го купих за 187лв. и затова мислих че 110лв. е прилична сума. А що се отнася до модела наистина е набутан с много полезни функции, поне аз тогава когато го сравнявах с други модели и марки беше много над тях. Не съм си играл да разглеждам горните DVD какво предлагат като функции /имам предвид допълнителни настройки а не само какво четат/. От известно време вече DVD не ме вълнува като формат и от там не следя как се развива тази техника. Тези дни в Техномаркет видях едно момче да си купува DVD че се сетих за моето което бездейства в момента а никак не е лош като модел, в първият пост съм дал линк с достатъчно информация за модела.

    п.п. По принцип не съм казал че цената не подлежи на коментар, ако някой има интерес винаги може да се разберем за някаква справедлива цена . При положение че аз едва ли ще го пусна повече, по-добре някой друг да му се радва .

  5. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #4

    Re:Продавам Panasonic DVD-S49

    Аз имам същото от доста време седи в шкафа,да съм го ползвал наи много 5 пъти . Доколкото помня и аз горе-доло на такава цена го купих от ТМ,а колко вървят в момента идея нямам,но все си мисля че такава техника не се търси вече.



  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #5

    Re:Продавам Panasonic DVD-S49

    Единствената разлика между този и останалите модели е 5.1 аналоговите изходи ,които трудно ще намериш на друг двд плеър.Друг е въпроса дали някой има нужда от тях.Това бе идеята на по- скъпата цена когато се продаваше модела.А продавача можеше да мине с по евтиния DVD-S42 тогава ,ако се бе заинтересувал повече за разликите между двата модела.

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #6

    Re:Продавам Panasonic DVD-S49

    И аз преди 5 години като си купувах колата броих почти 20000лв ама дали сега ще й взема и половината ме съмнява по скоро 1/3 най много , така че за колко е купено дадено нещо не е ориентир , гледа се сегашните продукти със сходни възможности на стария за колко се продава и намаля на 1/2 от тази цена.

  8.  
     
  9. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #7

    Re:Продавам Panasonic DVD-S49

    Нова цена 90лв.

  10. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #8

    Re:Продавам Panasonic DVD-S49

    Който предложи някаква разумна и справедлива е негов.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам DVD Panasonic S35 - 60лв.
    От sashoeee във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-12-09, 09:54
  2. Продавам фотоапарат Panasonic FZ 20
    От deimos във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-07, 20:53
  3. Продавам Panasonic FZ20
    От CreatoR във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 05-10-06, 09:54
  4. Продавам Panasonic DMC LS-1
    От batco във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 19-04-06, 12:43
  5. Продавам panasonic gd67
    От Pa3KaTaH във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 19
    Последно: 06-12-03, 10:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе