Резултати от 1 до 1 от общо 1

продавам Гтх570, кутия , вентилатори,ссд,хард,кутия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    18
    #1

    продавам Гтх570, кутия , вентилатори,ссд,хард,кутия

    Привет .С цел по лесно да се продадат по бързо компонентите Копирам информация за тях от едно друго място и понеже знам ,че има хора които може и там да са видели обявата да знаят,че компонентите са същите.
    1. Устройство - модел и наименование:

    4 Видео карта нъмбър уан.Аз съм пръв собственик и е закупена от подмоста – референтна Невидия Палит гтх570 с охладител Accelero xtreem plus 2 – Закупено от декадата . Охладителя е монтиран щателно и професионално и радиаторите на врм-тата и паметта също . Ходи на 800 мхз с малко повече напрежение без никъкви проблеми . Аз съм я държал на сток щото нито една игра не ми се е опъвала и не ми е трябвало . Гаранцията мисля ,че е изтекла
    5 - Видео карта нъмбър туу – Купена от колега от форума , забравих кой беше но човека беше прекалено учтив и ми я донесе в нас даже . Иначе е закупена от В€ли - EVGA gtx570hd –Картата с 2 вентилатора , но смених охлажтането с AcceleroXtreem 3 отново закупено от д*када .
    ....
    Картите се продават само в комплект на цена 700 лв , поради масивните охладители всеки от които струва по 150 лв .
    двете карти имат производителност по висока от gtx 680 , може спокойно да се провери,а и са много по безшумни от референтните модели .
    Гаранция нямат поради факта ,че когато се монтира охладителя се късат лепенките .
    Картите .
    Двете карти работят в СЛИ режим тип сандвич – една под друга без място между тях което не е проблем . Обдухвани от вентилатор на страничния капак на кутията . Горната карта при режим игра и натовареност на 99 процента достига макс 83-85 градуса. Далеч до допустимото . Долната карта достига около мааакс 57-58

    Твъд диск – ССД интел 520 series http://www.intel.com/content/www/us/...20-series.html =Всеки уважаващ себе си геймър играе на ссд – скоростта на зареждане на игрите не може да се сравнява със хард диск ако ще и раптор да е . Обяснения не са нужни в този форум знам. 220лв
    100 процента Здраве според интел тулбокс
    Storage 500GB samsung – точния модел не знам как се води . Без лоши сектори- цена 60 лв10Кутия – Fractal Design define R3 - Кутия бест селър в Европа и едвам я намерих в България след 1 ден обикаляне по магазини за желязо . Обезшумена , могат да и се накачат 8 харддиска , има място за тонове вентилация , кейбъл мениджмънт и мноого още екстри . Линк Define R3 USB3.0 Black Pearl - Fractal Design
    11 – охлаждане на кутията – на всичко места съм боцнал по един вентилатор и не ми се описват по отделно . Има 140 милиметрови и 120 мм . Вентилаторите са средно оборотни за да не вият много много . Осигуряват на кутията достатъчен въздушен поток при едно изключително ниско ниво на шум
    Цена кутия 140 лв .Вентилатори 70 лв . Двете за 200 лв .
    Имам Noise blocker 2 , Xigmatek 3 broq , Noctua (струваше ми около 35 кинта и не помня точния модел ) , 3 броя fractal design fans .
    Всички вентилатори са 7 на брой и включват 2 отпред за хардовете , един на страничния капак , 2 отгоре 1 отзад на кутията и 1 отдолу.Гаранция има кутията и част от вентилаторите.
    8 Storage 500GB samsung – точния модел не знам как се води . Без лоши сектори.Без гаранция

    Конткти
    Тел за контакт нула 2 осмици , 4 012 448
    Мариан Антонов – София
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от manci; 30-06-13 в 09:44.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 15-10-14, 07:23
  2. Помощ за избор на кутия за външен хард 2.5" SATA to USB3.0
    От V_Simeonov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 01-12-12, 17:18
  3. продавам кутия - Foxconn TLA-143 - 30 лв
    От andi03 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 14-08-12, 16:55
  4. Кутия за външен хард диск A.C.Ryan 3.5'' SATA и PCI USB extender
    От xtremist във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-11, 23:24
  5. Продавам кутия и вентилатори
    От Dk_vr във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 03-05-11, 15:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе