Резултати от 1 до 2 от общо 2

Помощ при избор на проектор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    1
    #1

    Помощ при избор на проектор

    Здравейте,

    Бих искал да закупя проектор и екран (колкото може по-голям) за монтиране на открито.
    Целта ми е на него да се гледат мачовете от Европейското първенство по Футбол, тоест през деня.
    Моля Ви за съвет към какво да се обърна ,за да постигна задоволително качество.
    Бюджетът ми е между 1000.00 и 2000.00лв., но за мен е важно да е ниска цената , все пак ще се ползва само един месец активно.
    Ако знаете фирма, която отдава под наем подобно оборудване , няма да откажа съвет .
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    2
    #2

    Re:Помощ при избор на проектор

    Цитат Първоначално публикувано от pdimitrov
    Здравейте,

    Бих искал да закупя проектор и екран (колкото може по-голям) за монтиране на открито.
    Целта ми е на него да се гледат мачовете от Европейското първенство по Футбол, тоест през деня.
    Моля Ви за съвет към какво да се обърна ,за да постигна задоволително качество.
    Бюджетът ми е между 1000.00 и 2000.00лв., но за мен е важно да е ниска цената , все пак ще се ползва само един месец активно.
    Ако знаете фирма, която отдава под наем подобно оборудване , няма да откажа съвет .
    Благодаря предварително.

    За открито и голяма екран ..... 1000 лева са доста малко ..... Търси коефициент g. (той е за отразителната способност) .... следователно трябва и да е по висок. А за голям екран ,каквото и да значи това ще трябва да се бръкнеш .....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избор на проектор?
    От bobiengland във форум Проектори и екрани
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-14, 10:37
  2. Избор на проектор
    От Naiden1979 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 0
    Последно: 31-08-13, 22:28
  3. Помощ за избор на Проектор до 5000 лв
    От fatmacheto във форум Проектори и екрани
    Отговори: 25
    Последно: 05-10-12, 16:58
  4. Помощ за проектор - нищичко не разбирам
    От kando във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 02-06-10, 07:01
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе