Резултати от 1 до 5 от общо 5

Помощ при избор м/у CASIO XJ-A140 и Epson EH TW-450

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    53
    #1

    Помощ при избор м/у CASIO XJ-A140 и Epson EH TW-450

    Проектра ще бъде в спалнята, където е абсолютно тъмно.
    Ще гледам филми и по час, два телевизия на ден. Като харктеристики еспъна е по-добър, но лампата на касио издържа 20000 ч., докато на Епсън 4000ч. в Еко, но пък бях чел, че лампите бикновен издържат двойно по-малко от колкото по каталог. Някой ако има впечатления от касьото ще съм много благодарен, понеже в нета намерих само това Отзывы о проекторе CASIO XJ-A140 - плюсы и минусы, сравнение на Товары@Mail.ru

    но ме притеснява да не е реклама, докато за епсън чета, че единствен недостатък е черното.
    Само за сведение и двата са нови, но без гаранция. Цени Касио - 710 лв. ; Епсън 520 лв. Предварително благодаря!

    ПС сега погледнах на плазмата за 5 години съм я гледал 12000 часа т.е. на Епсъна щях да сменя 3 лампи в Еко режим.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #2

    Отговор: Помощ при избор м/у CASIO XJ-A140 и Epson EH TW-450


  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    53
    #3

    Отговор: Помощ при избор м/у CASIO XJ-A140 и Epson EH TW-450

    Благодаря Христславе погледнах ревютата и решението е взето Касьото, но имам още един въпрос, стената ми е гипсокартoн боядисана с латекс и ми предлагат боята от долния линк на цена 88 лв/литъра като ми гарантират, че един литър стигал за 7 м2 един пласт. Чувал ли си нещо за тази боя и как точно се нанася директно върху стената и с валяк или пистолет.Смятам екрана да е 3/1.70. Ще има ли прблем, че екрана е 16/9 а прoектoра 4/3 трябва предoплагам oкoлo екрана да бoядисам с черен мат бoя.
    Leinwandfarbe.com [__] Beamer-Leinwand

    - - - Обновено - - -

    Днес намерих още един начин за направа на екран струва ми се по-лесен. Някой знае ли какво е seamless paper и откъде се купува? С тази боя не знам дали ще се справя, чета че се нанся с валяк, но предполагам не е като тези с кито боядисваме ние и незнам какъв е.

    http://www.projectorcentral.com/diy_screen.htm?print=1
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-11-12 в 13:30.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #4

    Отговор: Помощ при избор м/у CASIO XJ-A140 и Epson EH TW-450

    Не съм привърженик на боядисаните стени. Предпочитам отделен екран - като този
    Front projection screen materials and surfaces

    Няма проблем с това че, аспектите на екрана и проектора са 16/9 и 4/3 съответно - просто картината няма да изпълва целият екран.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    53
    #5

    Отговор: Помощ при избор м/у CASIO XJ-A140 и Epson EH TW-450

    Благoдаря ти oще веднъж за oтгoвoра. За съжаление не мoга да вляза в ценoвите листи, а дистрибутoра за БГ е в Германия, изпратих им фoрма за запитване за 120" екран, кoйтo ще се гледа в спалня и oтгoврът ще дoйде след 5 дена, акo ти имаш някаква инфoрмация и дистрибутoр за БГ мoля те да спoделиш, мoже и на лични акo е реклама!
    ПС Струва ми се, че тoва е екран катo oт втoрия линк с тези seamless paper

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам CASIO EFA-119
    От doktor4e_to във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 17-02-15, 01:36
  2. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  3. Продавам CASIO EFA-119
    От doktor4e_to във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 04-02-11, 14:32
  4. CASIO CTK-481
    От Ljancho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 14-02-03, 02:01
  5. Проблем със Epson 850 и Epson 86
    От Translator във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 01-02-03, 15:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе