Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем със СОНИ 40NX710

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    27
    #1

    Проблем със СОНИ 40NX710

    Купих телевизора преди 2 години,до ден днешен си работи перфектно и съм си много доволен от него.Проблема почна с изгарянето на ла"топа.Видеокартата работи в стандартен режим и от изхода HDMI сигнал нъцки.Преди от ла"топа в ресивера STR-DN1010 оттам в тв. през HDMI. Сега съм принуден да записвам филмите на флашка и оттам в тв.Но се започна, не чете файлове,тръгва, спира,изобщо,цветомузика.Флашката е с ФАТ32,свалих хиляди конвертори АВС,БИГАСОФТ,ТОТАЛ и т.н.Конвертирам ги във формат какъвто го пише че тв.го чете, МПЕГ1,4,Н264,АВС, и отново нъцки.Регистрирах го в ДИВХ,същата работа,кога чете,кога не,кога филма си го изкарва докрай.Смених флашката ,същата история.Започнах да ги пиша на дискове и да ги ръгам в ДВД-то СОНИ BDP-S363 същата работа.Оттам в СОНИ RDR GX 360, още по голяма трагедия.Не щат и не щат.Уж се съобразявам с файловете, който четат и трите уреда ,а не тръгват и правят парчета.За Бога братя ,какво да правя? Аз ли да се гръмна или телевизора или блурея! Ако някой може да даде акъл,защото не знам какво ще се случи на телевизора.П.С.През живота си съм сменил поне 10 уредби HI-FI с различни марки и единствената която не ме е подвеждала е СОНИ и сега х..!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Проблем със СОНИ 40NX710

    А как изгоря ХДМИ порта на лаптопа? Докато закачаше/откачаше лаптопа от телевизора ли ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    27
    #3

    Отговор: Проблем със СОНИ 40NX710

    Не издумка дъното.Мотаха го из София,Габрово и накрая в Пловдив един тарикат го направи и лаптопа тръгна.Проблема е че като му качиш драйверите на видеокартата веднага забива.Изтрих драйверите и сега работи на режим VGA а при този режим HDMI не работи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със субтитрите на тв Сони KDL 42W815B
    От yanko78 във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 04-01-15, 19:39
  2. Проблем СОНИ KDL-40CX520
    От godfadar във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-12-13, 14:16
  3. Проблем с Близу и Сони Бравиа
    От jonov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 6
    Последно: 31-03-11, 13:47
  4. проблем с сони 32w4000
    От mmsat във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 30-11-08, 20:35
  5. Проблем със Сони Вайо
    От veskop във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-01-07, 11:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе