Резултати от 1 до 2 от общо 2

Помощ при избор на ъглова таванна стойка за проектор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    12
    #1

    Помощ при избор на ъглова таванна стойка за проектор

    Здравейте, помагайте моля, че луднах. Понеже ми писна да разпъвам един двуметров тропод всеки път като реша да пусна проектора, реших да го прикрепя перманентно към тавана. Не точно към тавана, а към една греда, която минава точно под него. Прилагам снимка.

    Значи ми трябва стойка за стена, която да е около 40см. Обаче понеже проектора ми не е марков, а китайски за стотина долара (между другото съм много доволен от представянето му), не стига че трябва да отива 40см напред в същото време стойката трябва под прав ъгъл да се пусне около 50-60см надолу - така че картината да пасне точно на платното, което имам.

    Не искам да ползвам само стойка за таван, от която да го пусна надолу, защото живея на тавана на блока, и ако дупча там ще стане страшно при първия дъжд. Трябва да ползвам въпросната греда, за да няма ядове после. Ако пусна пък проектора с вертикална стойка надолу от гредата той идва много назад и картината излиза от платното...

    Та, ровя навсякъде за такава ъглова стойка, обаче никъде не открива... Има само едните или другите... А пък и бюджета е малък, което също е проблем. Не мога да си позволя да дам 300лв за стойка, която ще се ползва за проектор струващ 100$.

    Рових и в Али, и в Амазон, и в каквито се сетих български сайтове, и още не мога да намеря подходящата до към 50тина лева.

    Дайте съвет какво да правя.

    Благодаря предварително
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #2

    Отговор: Помощ при избор на ъглова таванна стойка за проектор

    Проектора няма ли оптична/софтуерна корекция на размера на картината?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на проектор
    От Iliev91 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 5
    Последно: 27-12-18, 15:44
  2. Помощ при избор на проектор?
    От bobiengland във форум Проектори и екрани
    Отговори: 5
    Последно: 11-06-18, 17:39
  3. Mitsubishi HC4000 - Full HD 1080p DLP проектор + СТОЙКА за таван
    От vessk0 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 20-03-15, 11:14
  4. Помощ при избор на проектор?
    От bobiengland във форум Проектори и екрани
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-14, 10:37
  5. Помощ при избор на проектор
    От pdimitrov във форум Проектори и екрани
    Отговори: 1
    Последно: 16-08-12, 12:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе