Резултати от 1 до 8 от общо 8

32x64!!!!!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #1

    32x64!!!!!!!!!

    Съвета ми е да избягвате тия чипове...дори марковите са страшно бавни и неклокващи си,и особенно ако са по TinyBGA технологията-ЛИЧЕН опит.

    Е,освен ако искате да ви боли главата....:-)

    В Мост има добри 16х64-за заинтересуваните!




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #2

    32x64!!!!!!!!!

    MOST са измекяри и внасят какви ли не боклуци. Всъщност за каква памет става въпрос?




  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    32x64!!!!!!!!!

    Ми за KingMax PC150 TinyBGA 32x64 примерно-не искам да се изказвам грубо ,но тия памети не вървят на повече от 138-140,а ако ги преклокнеш,дори и на 100 не тръгват-насищат им се входните буфери и трябва да ги изкараш от слота.за да тръгнат пак на 140.

    А от PQI-ките примерно могат да се намерят исключително добри.

    Много добри са и KingMax-a 16x64.само че те много трудно се намират,и за разлика от PQI при тях бързината е правило,а не изключение.




  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #4

    32x64!!!!!!!!!

    До колкото знам на Kingmax официален представител е Перси. Виждал съм взета от тях PC150 (6.6ns), която работеше на 166 / 2-2-2. На повече не е пробвана - дъното отказа

    До колкото знам има различни серии: TinyBGA - Brandname и ОЕМ (KTI пише на dimm-a). Има и евтиджоси - с TSOP корпус, които не отстъпват на PQI, но не съм го пробвал лично. На чиповете пише - Xtron или V-Data.

    МОСТ не ме изненадват, тъкмо се появи нещо хубаво на пазара и те веднага започват да го внасят - но по някакви заобиколни пътища със съмнителен произход. Дори и Asus-ите им не са това, което трябва да бъде - на менте ми приличат. По принцип препоръчвам да се избягват като доставчик - нямам им никаква вяра ...




  6. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #5

    32x64!!!!!!!!!

    MOST SUXX. samo towa moga da kava. ne sluchaino cenite im sa takiwa ewtini.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #6

    32x64!!!!!!!!!

    Е точно за KingMax 32x64 PC 150 става въпрос-пробвах на 3 дъна с различни чипшсети,пове4е от 140 не дава,виж DDR-a 333 на KingMax e страшно як.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #7

    32x64!!!!!!!!!

    za PC2400 DDR KingMax pametta li stava duma ?




  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #8

    32x64!!!!!!!!!

    John, хората си говорят още за SDR памети



    Не, майтапа на страна - KingMAX паметите са много добри, но има и вероятности по-големите чипове наистина на някои дъна да не работят толкова добре, колкото на други...



    Mollov, HardwareBG.com

    mollov@mail.bg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе