Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 29

Какво мислите за GB 7N400L

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #1

    Какво мислите за GB 7N400L

    Какво можете да кажете за платката...че моята остаряяя....?

    10х предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #2

    Какво мислите за GB 7N400L

    Ами откровенно да ти кажа от тази платка само за проблеми съм чувал. Просто Гигабайт напоследак не са в спорта форма. [:P]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #3

    Какво мислите за GB 7N400L

    Кажи за някой конкpeтeн проблем, че аз имам 5-6 такива продадени от преди горе-долу година и още не съм чувал отзиви за тях (което предполага, че работят добре, според мен)

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #4

    Какво мислите за GB 7N400L

    Доста добро дъно !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #5

    Какво мислите за GB 7N400L

    Ми сензора му за отчитане на температурата не бил точен. Проблеми със звука, не се пържела много. Такива работи съм чел за това дъно.

  7. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #6

    Какво мислите за GB 7N400L

    Проблеми с отчитане на температурата ДА.

    Вграден звук.... ами по лош е от моя Creative LIVE! но нямам много наблюдения.

    Пържене ами не мога да пусна на 200mhz но дали е от дъното, паметта или процесора не знам.

    Аз съм констатирал и друг проблем:

    Когати си сменям честотата на шината от процесора биоса я запомня но не я сменя. Трябва да мина през дефалт настроиките за да я променя. Това е със няколко версии на Биоса. Не съм се ровичкал да видя къде е проблема.

    Като цяло съм доволен от платката имам я от година и от тогава си бачка на 166mhz със 2000+ @ 2600+. Няма забивки няма проблеми. Не съжалявам за избора си. Преди това съм ползвал предимно ABIT.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    Какво мислите за GB 7N400L

    @TurboDiv: Тогава просто кажи, че това не е клокерско дъно, а не говори, че си чувал само за проблеми с него. Не подвеждай човека, това имам предвид... не че адвокатствам на Gigabyte [8D]

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #8

    Какво мислите за GB 7N400L

    Аз не наблягам на това че не е кокерско дъно а повече на проблемите му ако не си забелиазал. Щом толкова пари имаш взимай го , аз бих заложил на Asus - доказана стабилност (нищо че аз съм с DFI Infinity Nforce 2 понеже съм луд клокер).[:D]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Какво мислите за GB 7N400L

    Това, че има проблеми с температурата и клокването не прави дъното "пълно с проблеми". Дъното си е много добро и бих заложила на него!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #10

    Какво мислите за GB 7N400L

    Да си жива и здрава. [:P]

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Какво мислите за GB 7N400L

    тук за asus се изказа малко неподготвен. кое е това стабилно и clock-ващо се asus-ко дъно, не по-старо от 1 година? а7n8x са едно от най-големите разочарования, което пък от фирма с репутацията на аsus си е направо излагация. по-често коментирано "класно" дъно просто няма

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #12

    Какво мислите за GB 7N400L

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">тук за asus се изказа малко неподготвен. кое е това стабилно и clock-ващо се asus-ко дъно, не по-старо от 1 година? а7n8x са едно от най-големите разочарования, което пък от фирма с репутацията на аsus си е направо излагация. по-често коментирано "класно" дъно просто няма



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*28/08/2004*:* 16:30:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    FearMe@ аз съм с а7n8x и го имам повече от година/февруари 2003/

    Единствения недостатък е че клоква PCI/200FSB=36,3PCI/ шината.

    Но,че на ASUS най-малко грее клокнат процесор е истина!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #13

    Какво мислите за GB 7N400L

    @FearMe нещо не си ме разбрал. Говорих са стабилност на Асус. Никаде не съм писал че е клокерско дъно. Ако искаш клокерско дъно писах в скобите че DFI e истината - просто неможе никой да ме бори по тоз въпрос с DFI и клока. Епокс и те също до няква степен се клокват но не като DFI.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #14

    Какво мислите за GB 7N400L

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@FearMe нещо не си ме разбрал. Говорих са стабилност на Асус. Никаде не съм писал че е клокерско дъно. Ако искаш клокерско дъно писах в скобите че DFI e истината - просто неможе никой да ме бори по тоз въпрос с DFI и клока. Епокс и те също до няква степен се клокват но не като DFI.



    <div align="right">Originally posted by TurboDiv*-*01/09/2004*:* 06:20:03</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Що имам едни гадни гадни спомени от DFI[}]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    49
    #15

    Какво мислите за GB 7N400L

    екстра си е дъното

    звука си е наред стига да се сложи читав драйвер

    аз нямам оплаквания

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какво мислите за това ТВ
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 23-12-12, 15:59
  2. Какво мислите за този UPS?
    От Jackas във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 20-11-07, 22:07
  3. Какво мислите за Люлин 6?
    От maks във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 03-09-05, 23:01
  4. Какво мислите за това?
    От vaskoni-art във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 23-10-04, 12:31
  5. Какво мислите за XGI ?
    От Aquadark във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 24-09-03, 23:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе