Резултати от 1 до 4 от общо 4

Memory Dump

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    71
    #1

    Memory Dump

    Zdraveite ,

    Konfiguraciata mi e slednata ASUS P4P800SE,512DDR400AData,HDD120Hit.SATA,HDD40IBM-ATA100 drugoto shte propusna

    ot izvesno vreme kakto si raboti PC-to v edin moment mi izliza sinia ekran i compa uvisva ,sled restarta se iaviavat promeni v BIOSa nai veche v boot devices.Vurtia nastroikite na HDD SATA i mi dava greshki v SMARTa ,iavno se zagriava diska shtoto kato go ostavia da pochine se opravia.Ne moga da razbera obache ot kude idva problema tui kato mi dava suobshtenie za dump v memorito a posle diska ne shte da zacepi ,ako niakoi e imal podoben problem ili izobshto problemi s pametta ot tozi harakter molia da spodeli

    Blagodaria vi ,Pozdravi

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Memory Dump

    ако загравя диска му сложи охлаждане, ако ти загравя паметта (оперативната) сложи и радиатори и ако не стигне перки,.

    ако поясниш малко по подробно и по разбираемо ще е добре за хората тук да ти помогнат както и с кирилицата

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #3

    Memory Dump

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Zdraveite ,

    Konfiguraciata mi e slednata ASUS P4P800SE,512DDR400AData,HDD120Hit.SATA,HDD40IBM-ATA100 drugoto shte propusna

    ot izvesno vreme kakto si raboti PC-to v edin moment mi izliza sinia ekran i compa uvisva ,sled restarta se iaviavat promeni v BIOSa nai veche v boot devices.Vurtia nastroikite na HDD SATA i mi dava greshki v SMARTa ,iavno se zagriava diska shtoto kato go ostavia da pochine se opravia.Ne moga da razbera obache ot kude idva problema tui kato mi dava suobshtenie za dump v memorito a posle diska ne shte da zacepi ,ako niakoi e imal podoben problem ili izobshto problemi s pametta ot tozi harakter molia da spodeli

    Blagodaria vi ,Pozdravi



    <div align="right">Originally posted by Aries*-*25/02/2005*:* 20:43:08</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">и аз имам същия проблем от време на врене ! какво иамам ж предвид : когато игря и някой месенджер ми е пуснат и като ми пратят саоб6тение играта се затваря/миминизира/ за да се види съобщението ... 2-3 пъти в такива моменти ми е давало син екран и ми е изписвало горенаписно запо4ваико да тества паметта !

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #4

    Memory Dump

    При дъмпене на паметта по време на синия екран не се тества рамта, а съдържанието на оперативната памет се записва като файл на твърдия диск..... големината на този файл зависи от настройките на операционната система и варира от записване на целия обем на рамта, слеователно ако имате 512 мегабайта рами сте задали опция да се записва ram на твърдия ви диск ще се създаде файл memory.dmp с големина 512 мегабайта..... Проверете дали не са зададени прекалено ниски латенции на паметта от биос.... ако проблема се проявява системно без каквато и да е закономерност има сериозен хардуерен проблем с ram,дъно,cpu и някой други компоненти...... След рестарт не забравяйте да разкарате файла memory.dmp ако процеса dumprec (или нещо подобно не се погрижи за това) ))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да прочета Dump файл на памет за телевизор
    От rexxar_tm във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 02-04-13, 08:59
  2. need dump hansol 720d 17 inch
    От zlatin във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 23-03-08, 13:50
  3. Memory dump при Shut down.
    От Julian във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 23-01-05, 11:55
  4. dump of physical memory
    От devil във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 21-12-04, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе