Резултати от 1 до 4 от общо 4

Mobo K7T Pro 2-A

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    215
    #1

    Mobo K7T Pro 2-A

    Абе имам малък проблем с вградения звук на това дъно - зна4и като копирам файл или правя някаква инсталация и в същото време слушам музика се усеща едно много гадно пропукване (из4езва когато инсталацията завърши).... Ина4е звука е добър за on board (м/у другото не е от програмата - пробвах и с winamp и с WMPlayer ама все същия резил)...




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    17
    #2

    Mobo K7T Pro 2-A

    I az imam syshtia problem, nai-zle e obache kato trakash v ICQto...

    Spored men e niakakyv soft problem v Windowsa, za drugo ne mojah da se setia.

    Podobno neshto mi se e sluchvalo i s 810 chipset...




  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Mobo K7T Pro 2-A

    кажете ми дали музиката накъсва или има паразитно пукане.



    ако щете ми вярвайте, при един приятел така накъсваше звука на qdi дъно и vibra, и след като оплюхме здраво дъното се оказа, че джъмперите на хард-а са на cable select и дъното не може да пропусне достатъчно бързо и музиката, и копирането. оправихме джъмперите = оправихме звука.



    виж, ако е паразитен шум, може би е от win ?!




  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    17
    #4

    Mobo K7T Pro 2-A

    Pri men jumperite na HDto i CDto sa syvsem ok. Muzikata prekysva, a osven tova kato slusham CD prez kakyvto i da e player i celiat kompiutyr postoianno zabiva, osobeno v kombinacia s ICQ i IE...




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. За и против MoBo Gigabyte 7IXE4
    От Ivory® във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 24-01-01, 09:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе