Резултати от 1 до 6 от общо 6

Acorp S370

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #1

    Acorp S370

    Пределно съм наясно, че това са калпави дъна. Но какво да се прави, хората нямат пари и масово са пазаряли такива. Както и да е, идва най-после моментът за ъпгрейд и най-после да се вземе нещо свястно (90% - Duron). Точно тогава се появява проблемът. Тези дъна, които първоначално що годе са работили, започват до правят простотии - да забиват, да си забравят биоса, да не тръгват понякога и т.н. Не зависи от чипсета - LX,BX,VIA693/694, нито дали поддържа FCPGA или не. Странното е, че с Acorp Slot 1 няма грижи, както и с Acorp S7. Досега през мен са минали над десет дъна на възраст до две години, които да се скапват така почти изведнъж. Някой може ли да даде някакво разумно обяснение и дали има спасение?

    Само не ми казвайте - не купувайте Acorp - дъната така или иначе дъната са ми на главата...




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #2

    Acorp S370

    Tva sas zabravjaneto na Biosa ne se li opravi kato im smeni baterijata?

    Az sasto imam Acorp S370 i si ba4ka mnooo dobre ve4e vtora godina po4na. S edno Celi na 600 clock na 900 i ne marda. PCto ne go restartiram po 4-5 dni. Oba4e kato 4eta kvo ti se slu4va na tebe nesto si mislja 4e krajat na hubavite mi dni s moja Acorp nablizava

    Mezdu drugoto tva moito darvo kato go vzeh go vrastah stoto ne iskase da tragva no se okaza 4e AGPto mu nesto ne e mnogo standartno. Kartata trjabva da se natiska zdravo za da vleze hubavo. Ina4e ne iska.

    Ti za koi modeli to4no govoris? Ili pri vsi4ki se polu4avat takiva nesta?





    Ddimitrov



    Edited by - Mitko744 на 07/04/2002 19:40:29

  4. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #3

    Acorp S370

    god, kakvo da ti kaja az tuka imam edna zala s 14 pc-ta sys slot 1 CPU-ta i intelski dyna i sa na okolo 2 godini i po4naha da si pridvata vajnosti .Naskoro ednoto umria totalno i vyob6te i ne se se6ta da zapali kakvoto i da go pravi6.Ina4e 1-2 praveha niakakvi iadove no kato im razmenihme procesorite (Klamath 400) i se opraviha .Az imam vky6ti edin acorp LX Slot 1 i toi pravi niakakvi murafeti pali kogato si iska ili samo sled reset.Nadiavam se da iztrae o6te 5-6 meseca 4ei pove4e 4e ne mi se kupuva novo dyno to4no sega.



    WOMEN.ZIP: A great program, but it doesn't come with documentation...

  5. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #4

    Acorp S370

    Смених не само батерията, но и всичко друго, но проблемите останаха. Последното дъно 6Via82p долу-горе го стабилизирах. Обаче средно от пет пъти един път не тръгва?? Като тръгне бачка. Celerona е на 600 без никакви издухвания. Другото дъно 6bx83 забива средно на един час при всичко друго сменено. Предите две бяха АТ с Via чипсет и долу-горе един път тръгваха нормалано, а следващия вдигаха грешка в биоса. Едно ZX AT се пробвах да го флашна с последния биос от сайта на Acorp, и умря навеки. Виждате ли, работата е там, че не дават едни и същи дефекти, не се и скапват тотално, и не ми се хвърлят (все още)?






  6. Novice
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    1
    #5

    Acorp S370

    Опитай да смениш кондензаторите на захранването около socket-а.




  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Acorp S370

    предната ми машина беше acorp zx / cel 333 sl1 (от време на време @417) и вече е на около 3 год. сега е в един приятел и бачка без проблеми. за времето, когато беше в мен (около година и нещо) не съм имал абсолютно никакви оплаквания. вярно, че производителността на acorp-а е доста под тази на истинските дъна, но си беше 100% стабилно, дори и при @ - на 83,5 max. на 100 не искаше да подкара cel, независимо от jumper-ите. както и да е, нямах проблеми с bios-a, а сега и аверчето също няма, а той е lamer^2. май работата е на късмет - ако уцелиш,уцелиш...




  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся дъно DUAL P III S370
    От Niakoi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 14-04-06, 08:37
  2. VIA C3 800/S370
    От MAKAPOB във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-12-03, 01:26
  3. Acorp HCF USB Modem
    От XM6002B във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 16-05-02, 13:22
  4. Prehodnik Slot1--->S370 ?
    От ap_pz във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 27-04-01, 13:00
  5. Smjana na AGP delitel pri S370 dana??????
    От Mitko744 във форум Овърклок
    Отговори: 3
    Последно: 31-03-01, 16:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе