Резултати от 1 до 2 от общо 2

Everest и AsusProb

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    35
    #1

    Everest и AsusProb

    Хора имам някакъф проблем с Еверест всеки път когато я пусна на АсусПроб-а Волтажа скача на всичко темп на процесора става -1 и такива глупости дъното ми е Asus A7V880 и още да попитам за да не правя нова тема честотата на рам-та ми е 200мхз а фсб-то на процесора 166 това не забавя ли рамт-а като се има предвид че е и дуал-чанел за процесора съм сигурен че може да се овърклокне обаче няма настроика за заключване на агп-пси честотите

  2.  
     
  3. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #2

    Re: Everest и AsusProb

    За проблема с Everest и ASUS Probe - двете програми са несъвместими, по-скоро ASUS Probe не работи коректно, когато има включен и друг софтуер за наблюдение на датчиците.
    Относно честотите на шината и паметта - виж в BIOS дали нямаш делител на честотите - нещо от рода на FSB/Memory и съответно някакво съотношение - 1:1, 3:4 и т. н. т.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. EVEREST/AIDA
    От niva във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 21-04-12, 20:15
  2. Питане за Everest
    От loszetas във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-01-12, 21:32
  3. Проблем с Everest
    От InternetZombie във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 23-08-09, 22:57
  4. MB i BIOS >FSB166 a Everest pokazva 170 ???
    От Maverik във форум Овърклок
    Отговори: 1
    Последно: 27-05-04, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе