Резултати от 1 до 8 от общо 8

Via KM133/133a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. usi
    usi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    20
    #1

    Via KM133/133a

    Скоро смятам да закупя Zida PG133 от Аргус ;

    чудя се още за MSI 6340M ,Gygabite 7ZMM , DFI AM35-EC или ECS K7VМA които имат сходни характеристики (Via KM133+686b), но са по-скъпи. Някой да е пробвал Zida-та или да е сравнявал изброените дъна?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #2

    Via KM133/133a

    Ami az imah ZIDA i samo gadosti moga da ti kaja. Imaha samo edin svesten model - BXi, i to pak ne e koi znae kakvo. Abe Vzemi MSI Turbo-R i si OK!



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

  4. Sem
    Sem е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    39
    #3

    Via KM133/133a

    Имам същата. Като изключим, че първата изобщо не тръгна, след като ми я смениха след известно каране, нямах повече проблеми. Работи си всеки ден под Win 98. Разбира се, не се клоква и няма ISA слот за стари мрежови карти, но видеокачеството е добро.




  5. usi
    usi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    20
    #4

    Via KM133/133a

    За Sem: Интересува ме какви FSB настройки има Zida-та и има ли хардуерен audio codec

    - примерно Creative (понеже си спомням, че старите Zida имаха подобен) или само софтуерен? А и най-важното: откъде си купи първата Zida?




  6. usi
    usi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    20
    #5

    Via KM133/133a

    Е хайде пишете де!

    Че скоро ще ми изпадне темата!




  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #6

    Via KM133/133a

    Преди 2 месеца настройвах компютри с Asus A7VI-VM (KM133) и останах с горе-долу добри впечатления. Тогава mobo-то струваше ~130$. Много трудно подкарах вградения звук AC'97, но накрая тръгна.




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    8
    #7

    Via KM133/133a

    USI ako wse oshte se chudish za dunoto imam w momenta edno QDI Kinetiz7T.

    Za poweche info vij na www.qdigrp.com Prodawam go za 80$




  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #8

    Via KM133/133a

    Az kato slusham za qdi duna i mi idva da se samoubiia .Zabivashe mi stabilno po 7 puti na chas ,slojni logicheski operacii zabravete da podkarate kato naprimer raytras




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе