Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

PC-to se restartirva

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #1

    PC-to se restartirva

    hora znam 4etuka mnogo razbirata ot problemi s PC-ta are da pomognete i na men.Na4i problema pc-to se restartirva kato pusna MAFIA ili ako igraq NFS:HP 2 nqkolko 4asa dunoto mi e ASUS a7n266 s vgradena video karta am misle4e 4e ot neq se restartirva am ne e ot vidoe kartata smenix si q i pak se restartirva i rama e dobre kazaxami 4e CPU-AMD 1500+ xp-to ne6to zagrqvalo i za tova ,ama az mislq 4e ne e i ot prozesora za6toto se oxlajda dobre 5000-5500 rpm/s tova dobreli e za takav prozesor.are PLS pomognetemi 4e nemoje da se igrae tka moga da igraq sam NFS:HP2,diablo2 CS i ni6to drugo ako igraq nqkoq po mo6tana igra se restrartirva dori i UNREAL 2003 videokartata mi sega e CHAINTECH GF4MX440... mojeli da e ot virus ili ot windows-a?<font face="Times New Roman"></font id="Times New Roman"><font face="Times New Roman"></font id="Times New Roman">

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    PC-to se restartirva

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by TOTOGADA


    ama az mislq 4e ne e i ot prozesora za6toto se oxlajda dobre 5000-5500 rpm/s tova dobreli e za takav prozesor.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    E takova neshto kato 5000 <font color="red">rpm/s</font id="red"> nema!Oborotite koito vigdash se izvurshvat za minuta ne secunda...kakto i da e niama znachenie.Ta sega ne e chak tolkova vagno na kolko rpm raboti perkata ami kakuv e vuzdushnia potok.

    Shtom niakoi igri ti vurviat i ne zabiva a pri drugi zabiva znachi ne izgriava procesora...Kagi mi s koi driveri na VIA si, s koi driveri na nVidia si...dai malko poveche informacia za mashinata




  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #3

    PC-to se restartirva

    ZNA4i ma6inata mie AMD XP PALOMINO 1500+,dunoto e ASUS a7n266-driver ver.1.3,ot 11 APRIL 2002,128 DDR ram PC 2100 266Mhz nqkav markov PQI ne6to ot toq rot,HDD:Maxtor 10,2 GB 5400rpm,

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #4

    PC-to se restartirva

    Качи си Mother Board Monitor и с него си виж всички възможни температури-на CPU, на чипсета. Виж дали ти работи духалото на захранването. Пробвай да играеш с отворен капак ма компа. Виж си напреженията на CPU-то. Качи си 4in1 от v4.40 нагоре. И ако пак не се получава, а всичко ти е ок може пак да пишеш

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #5

    PC-to se restartirva

    Сори малко недоглеждане от моя страна като ти гледам дъното май си с nForce чипсет, така че 4in1 не слагай.[:D]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #6

    PC-to se restartirva

    zna4i vsi4ko napravix napravix i pak ne stava,eto naprejeniqta:

    CPU temp 43C

    RAM-a 33C

    +12V

    +5V

    +3.3V ok e vsi4ko

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #7

    PC-to se restartirva

    zna4i ka4ix i ASSU PC -PROBA i pak sa takiva az gi gledax purvo ot BIOS-a i vsi4ko e OK,a samo da te pitam ot de da go spra toq memori test 6oto kato se pusne PC-to po4va da testva RAM-ta kak da go maxna tva ot BIOS-a?[:-banghead]

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #8

    PC-to se restartirva

    nai-dobe go zanesi tam ot kadeto si go kupil


  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #9

    PC-to se restartirva

    zna4i ei sega kam 3-4 4asa 6a xodq pak tam ot kadeto si go vzemax edin put ve4e go zanesox nqma6e problemi ama posle pak se poqvi toq tup restert i mi kazaxa 4e moje da e ot kutiqta za6to ventilatora e do zaxranvaneto i ostavat okolo 5-10 santimetra razlika i mi kazaxa 4e PALOMINOTO BILO malko dosadno iskalo mqsto za oxlajdane za6toto noviete kutii bili sas zaxranvane pod ventilatora na prozesora

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    44
    #10

    PC-to se restartirva

    zna4i ei sega kam 3-4 4asa 6a xodq pak tam ot kadeto si go vzemax edin put ve4e go zanesox nqma6e problemi ama posle pak se poqvi toq tup restert i mi kazaxa 4e moje da e ot kutiqta za6to ventilatora e do zaxranvaneto i ostavat okolo 5-10 santimetra razlika i mi kazaxa 4e PALOMINOTO BILO malko dosadno iskalo mqsto za oxlajdane za6toto noviete kutii bili sas zaxranvane pod ventilatora na prozesora

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #11

    PC-to se restartirva

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by TOTOGADA


    zna4i ei sega kam 3-4 4asa 6a xodq pak tam ot kadeto si go vzemax edin put ve4e go zanesox nqma6e problemi ama posle pak se poqvi toq tup restert i mi kazaxa 4e moje da e ot kutiqta za6to ventilatora e do zaxranvaneto i ostavat okolo 5-10 santimetra <font color="red">razlika</font id="red"> i mi kazaxa 4e PALOMINOTO BILO malko dosadno iskalo mqsto za oxlajdane za6toto noviete kutii bili sas zaxranvane pod ventilatora na prozesora

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Abe covek kvi gi govorish bre?10 cm. e mnogo miasto, moita kutia(codegen 9001) se vodi za "goliama" i e shiroka 22cm...ti ne znam s kakva kutia si no shtom zahranvaneto ti e vertikalno znachi ne e mnogo goliama ta 10cm.+ 8cm. shirina na zahranvaneto + ~8cm ot visochinata na ohladitelia + 1cm or dubelite za koito ti e hvanato dunoto=~27cm e shirinata na kutiata ti.

    A moga li da te popitam kakvo imash vpredvid "razlika"?

    A takiva kutii s zahranvane pod CPU coolera oshte ne sa gi izmislili...ima takiva deto zahranvaneto e "legnalo" ama e nad procesora

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #12

    PC-to se restartirva

    Baba im... s taja temperatura e napravo studeno.

    1. Iztegli si vsickite drajveri za NFORCE ot www.nvidia.com

    (ako si s tezi na CD-to te sa malko bugavi)

    2. NFORCE ne raboti dobre samo edna banka pamet sloji si DVE! (ako trjabva vremenno vzemi ot njakoj za da probvash)

    3. Ako nishto ot tezi ne pomogne neshto e skapano... vzimaj buhalka i pak v ofice-a

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #13

    PC-to se restartirva

    Не се разбра с какъв Windows си... Ако е ХР, първо махни глупавата опция да се рестартира автоматично при всяка грешка, пък тогава вече гледай какво става.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #14

    PC-to se restartirva

    Stan tia taia optcia mai ne e po default...az nikoga ne sum ia mahal i nikoga pri greshka ne mi se e rebootvalo PC-to

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    100
    #15

    PC-to se restartirva

    Mi pri men takiva problemi se iaviavat kato barnikam po opciite za pametta v BIOS-a. Choveka da vzeme da si proveri niakoi neshta. Imashe razni raboti kato RAS to CAS i drugi takiva, koito okazvat goliamo znachenie za stabilna rabota. Pri nepravilno zadadeni nastroiki napr. 2 vmesto 3 sledva neminuemo restartirane pri men osobeno pri po-visoko natovarvane. Neznam kak stoiat neshtata pri novite pameti. Govoria za moiata si PC133, no se nadiavam da sam malko otmalko ot polza.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе