Резултати от 1 до 3 от общо 3

SPDIF out на дъно на компютър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #1

    SPDIF out на дъно на компютър

    Здравейте! Спрях се на тоя компютър, и искам да си го купя.Но единственото което ме спира е, че незнам дали дъното му има SPDIF(optical out),което в моя случай е от първостепенно значение заради ресийвъра който имам.А и във характеристиката на компютъра не виждам да пише.Някой ако знае да сподели! Мерси!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #2

    Re:SPDIF out на дъно на компютър

    Цитат Първоначално публикувано от qnkogundito
    Здравейте! Спрях се на тоя компютър, и искам да си го купя.Но единственото което ме спира е, че незнам дали дъното му има SPDIF(optical out),което в моя случай е от първостепенно значение заради ресийвъра който имам.А и във характеристиката на компютъра не виждам да пише.Някой ако знае да сподели! Мерси!
    Извинявам се, забравил съм модела на компа-ето го http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=539981

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:SPDIF out на дъно на компютър

    Обади им се и ги питай за точният модел на дънната платка. После отваряш сайта на производителя и гледаш във спецификациите дали има оптичен изход. Можеш да се пробваш и по телефона да ги питаш ама друго си е да го прочетеш от производителя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам настолен компютър с АМ2/АМ2+ дъно
    От Ivan Yanushev във форум Приключили продажби
    Отговори: 12
    Последно: 30-08-13, 08:50
  2. Отговори: 5
    Последно: 06-06-13, 00:27
  3. Купувам Дъно За Настолен Компютър
    От dobipess във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 24-06-12, 17:39
  4. SPDIF pinouts
    От lightmaster във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 03-03-08, 18:54
  5. SPDIF cabel
    От Vency във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 05-11-02, 09:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе