Резултати от 1 до 14 от общо 14

Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    3
    #1

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    Dumoto kakto pisah e GB-7VRX XP1800+ GF3 TI200 i 128 DDR 333KingMax 40GB HDD Maxtor.

    Ta kakuv mi e problema GF3 ne sum e o/c no kato pusna niakakva igra ili 3dmark mi zabiva komputara. A temperaturata na procesora e 34gradysa.

    Ot kakvo moge da e?

    Predvaritelno vi bkagodaria.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    63
    #2

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    pyrvo si proveri nastrojkite v biosa , fast write da e vlu4en , tova igrae golqma rolq

    sled tova si testvaj pametta s memtest , i slogi qki drajveri , ako ne stava testvaj s dryga karta yspex

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    3
    #3

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    Rama 128 DDR 333KingMax mi e ednostranna ima li tova niakakvo zna4enie

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #4

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    Imah sastoto dano i osven che mi zabivaha igrite mi dadoha fira 2 br. palomino 2000 XP, biah s ASUS 8170DDR i 256DDR Ram Micron no sled vtoria sluchai s CPU-to i sled koto smeniavh zazranvania i kakvo li ne nakraya si smenih danoto i sega pak sam s 3-to veche takova CPU i dano MSI266Ultra-pro ili neshto podobno i niamam grigi nikakvi, osven tova naskoro biah vav firmata otkoiato go vzeh SKAPANIA GIGABYTE i te mi kazaha che deistvitelno imalo takav problem(m\u drugoto mu slagah i Duron 700Mhz i niamashe nikakvi problemi osven che vseki pak pri restar mi se otvariashe zapisvachkata i nishto nemogeshe da se nepravi, vapreki che veche biah s 6-te versia na BIOS-a)!

    Savet: Spasiavai se che az pochti se razorih pokrai TOZI BOKLUK![:-banghead]

  6. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #5

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    Pulni gluposti ot 2 meseca go teroriziram tva duno s niakolko razlicni pameti i videokarti i overclock non stop i niamam nikakvi problemi vuv vsiaka partida vse pak ima po neshto defektno ne opluvaite dunceto xtra si e

  7. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #6

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    extreme s drugo video probval li si ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #7

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    Няма да е зле да погледнеш какви напрежения (3.3 и 5.00V)ти излизат от захранването, в биоса или с няква програма. Виждал съм и с ново захранване 3.3=2.98.

    Успех.

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #8

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    ot zahranvaneto e nai veroiatn da e - dnes cial den s ASUS xxx533 s 32-bit RDRAM i P4 na 2.53 si igraia - na 133 shina se sriva v 3DMarka... Nakraia smenih zahranvaneto i se opravi...beshe Codegen 300W ot USA kupeno (uj) a sega e kucha marka, no dokazano raboteshta i ne marda

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #9

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    Palnite gluposti za koito ZED ili kakavto e tam razpravia mi struvaha vednag 174$ i v posledstvie 104$! Problema na danoto e v rabotata mi na 133MHz FSB(osobeno ako go napravish s dip klucheto)Ako triabva da bada chesten sashto go imah 2 - 3 meseca predi da go zamenia s MSI no problemi si praveshe non stop.

    Taka che ZED ne ti pogelavam da vidish v deistvitelnost kolko e zle danoto, no ako chetesh malko popveche statii i se dopitash do niakoi koito razbira ste ti stane iasno sto za dantse e tova![:-alien]


  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #10

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    hehehehehehehehe - nali? GB-tata ne sa stoka... ama az veche si gi mrazia po princip...

    ZED, az terora dosta chasti, ama nishto ne e noselo po-malko na teror ot GB VRX-a..

  13. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #11

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    niama kakvo da se dopitvam dip klucheto e shtraknato vtori mesec mi backa taka che ne obiasniavai kak mi raboti dunoto

  14.  
     
  15. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #12

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    geniusloki ne me razbirai pogreshno ne sam kazal che gigabyte e varha na sladoleda no "MOETO" raboti idealno ne vsicki do edno




  16. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #13

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    Dano i taka da si ostane, zastoto razhodite sa nepriatni poviarvai mi! Uspeh![^]

  17. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #14

    Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP

    i az se nadiavam no misla i da smeniam taka che shte vidim : )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. IMAM PROBLEM - HELP ME!!!
    От rony във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 03-11-03, 01:35
  2. Imam problem sas soundcartata si
    От klouna във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-03, 17:39
  3. Imam problem s foruma
    От trastikata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 23-11-01, 00:31
  4. Imam problem s Diablo II
    От Raven във форум ИГРИ
    Отговори: 17
    Последно: 06-03-01, 22:57
  5. Imam mnogo gaden problem:(
    От Raven във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-02-01, 13:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе