Резултати от 1 до 10 от общо 10

Typ vapros

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Typ vapros

    Po kakvo se razli4ava i845D ot i845E 6te mi pripomnite li, 4e stranicata na intel ne 6te da se zarejda i ne moga da proveria

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #2

    Typ vapros

    Ами i845D е просто нормалният i845 със DDR поддръжка, докато i845E си е по-нова версия на чипсета... и държи на по-високи FSB определено...



    Абе личи ти, че не си ми чел ревюто на ASRock P4I45D []

  4. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #3

    Typ vapros

    Как Може чавек с *** мнения да не знае такова нещо...?!?...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #4

    Typ vapros

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DJ


    Как Може чавек с *** мнения да не знае такова нещо...?!?...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Може, но пък "***" означава както 100, така и 999 поста.... в този случай почти си уцелил []

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Typ vapros

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DJ


    Как Може чавек с *** мнения да не знае такова нещо...?!?...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Ами ще ти кажа ка може. Въпроса не съм го задал аз а брат ми. Не че не е регистриран във форума, но понеже аз постоянно съм логнат и без да ме питал е писал.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    Typ vapros

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Julian


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DJ


    Как Може чавек с *** мнения да не знае такова нещо...?!?...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Ами ще ти кажа ка може. Въпроса не съм го задал аз а брат ми. Не че не е регистриран във форума, но понеже аз постоянно съм логнат и без да ме питал е писал.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    и сега за наказание - оставаш го да играе на Doom3 с този компютър, който ти е в сигнатурата []

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Typ vapros

    Ha ha ha to viarno 4e az pisah posta (na Julian brat mu) ama toi i Julian ne znae az nali go pitah. Vze da mi razpravia 4e takuv 4ipset niamalo.

  10. Gadget
    Guest
    #8

    Typ vapros

    Еее, ама личи си, че си му брат.... Julian тъкмо замаза положението и ти веднага да го натопиш

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #9

    Typ vapros

    Нали затова са братята.

    Абе DJ, ти тука за какво го четеш тоя форум...за да обесняваш или за да се дразниш кой колко не знае?

    Ако всеки знаеше всичко нямаше да има теми в тоя раздел

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Typ vapros

    DeathKnight, затвори темата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VAPROS
    От heat_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 01-08-03, 20:14
  2. vapros za GSM
    От silver във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-03, 22:48
  3. wav vapros?
    От mitak във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 12-05-03, 13:09
  4. Vapros
    От mitak във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-03, 09:23
  5. Vapros - ???
    От pavkata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 06-12-02, 09:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе