Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Kolebaja se m/u dve dyna. Koe da e?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #16

    Kolebaja se m/u dve dyna. Koe da e?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by TBL


    Basi....2-3 hardueristi v BG pusnaha sluha 4e ASrock e niskobujetno podelenie na ASUS i naroda se

    furli da kupuva...basi lujata...<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Много си заблуден. То на CD-то към дъното пише ASUS а ти ми говориш наизуст. Много си е добро дъното. Много е стабилно и няма никави проблеми с него.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    104
    #17

    Kolebaja se m/u dve dyna. Koe da e?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Basi....2-3 hardueristi v BG pusnaha sluha 4e ASrock e niskobujetno podelenie na ASUS i naroda se

    furli da kupuva...basi lujata...4e kvo mu e hubavoto na ASrock....samo se zagledaite kolko e bedna samata platka...otkum naredeni komponenti na neia...mnenieto mi otnosno vuprosa na mom4eto deto pita kvo duno da si zeme e slednoto:

    Pi4....dai o6te 20 $ ako ne sa ti problem i si zemi Gigabyte (7VA-c,7VAX,ili ne6to ot sorta)...

    ne se preebvai nito sus Elitgrup nito sus ASrock...<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    [!][!][!]

    TBL тва твойто си беше чиста проба мозъчна пръдня! Имал съм и двете дъна, и мога да кажа че като качество има балкан разлика. ASRock-а е много по-добре проектиран. Избраните вградени компоненти са по-качествени от тези на ESC дъното, а проблеми със съвместимост не съм забелязал. Например при ECS K7S5A имах проблем с инсталация на free bsd. Темата е кое от двете дъна е по-добро. Щом човека се е спрял на тях смисъл няма нещо друго да му предлагаш, щом е за повече пари. Така че не говори за дъната щом не си ги ползвал лично, защото от думите ти така излезе. Между другото какво точно му липсва на ASRock-а че не разбрах?!?



    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Много си заблуден. То на CD-то към дъното пише ASUS а ти ми говориш наизуст. Много си е добро дъното. Много е стабилно и няма никави проблеми с него.<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Julian, незнам какво имаш ти но при мене са минали три такива дъна и на нито едно от цд-тата не пише ASUS. Не казвам че нямат връзка. Но ми е интересно защо ако идеята да се появи ASRock e да бъде обхванат нискобюджетния пазар, защо сега асус пускат Х сериите насочени именно към тоя пазар? Пак казвам не споря за връзката м/у двете компании.



    trastikata честито и вярвам че ще останеш доволен от дъното [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Dyna Flat, Pure Flat, Natural Flat...
    От Whiskey във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-03, 11:42
  2. Dyna ASRock "Yes" or "No" ?
    От ru-boy във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 35
    Последно: 04-03-03, 09:42
  3. Dyna za AMD CPU sys AGPx8
    От HayMaker във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 26-07-02, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе