Резултати от 1 до 6 от общо 6

GB-8PEMT4 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #1

    GB-8PEMT4 ?

    Някой има ли идея, за какво иде реч?

    Мисля да ги сложа в клуба с 1.7 целеронки и Еф Хикс 5200 с 64 мб...

    ...интересува ме и дали звука е достатъчно силен.



    ето и линк към гига:

    http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/..._GA-8PEMT4.htm

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    225
    #2

    GB-8PEMT4 ?

    а защо не албатрон ?

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #3

    GB-8PEMT4 ?

    Относително добри дъна.Правил съм 2-3 машини с такива дъна и такива процесори, и са доста стабилни.Звука - АЛЦ650 - не е зле, ама как е със слушалки не знам.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #4

    GB-8PEMT4 ?

    Благодаря ти лайт!

    Кирко, албатрон ми е непозната марка. Предложи някой модел, ако имаш наблюдения.

    ...Много ми е важно да е достатъчно силен звука за слушалки. В момента имам едни гиги тук на които звука е трагично слаб, а и се губят звуци даже, затова моля ако някой има наблюдения да постне!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #5

    GB-8PEMT4 ?

    Проблема със звука на слушалки е от това, че вграденият усливател ( ако въобще има такъв ) е много зле и принципно тези звукови реализации са направени предимно за активни колони...



    Ако слушалките са с голямо съпротивление ще гръмнеш изхода на дъното...

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #6

    GB-8PEMT4 ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Проблема със звука на слушалки е от това, че вграденият усливател ( ако въобще има такъв ) е много зле и принципно тези звукови реализации са направени предимно за активни колони...



    <div align="right">оргинално мнение на Mollov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ми... не всички... виждал съм дъна на които вградения усилвател е достатъчно силен за слушалки. Това, което имах предвид е дали нямой има наблюдения за качеството и на този.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе