Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

ECS L7VTA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #16

    ECS L7VTA

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Ooooo тия ги знам ФЕНОВЕТЕ НА SIS там всичко що е със SiS чипсети е велико....скоро ги бяха обвинили в пристрастие ....та питам се аз още един път дали ако това за Елитгрупа е реалност защо те не са пазарния хит (говоря за модел..не като цяло) с тази цена и производителност ами са Asus i Epox да речем....а колкото до МОЙТО ДЪНО 100% съм сигурен че ще навре в кучи *** Елитгруп-а.....готов съм да се обзаложа на колкото кажете []

    <div align="right">оргинално мнение на Macharoka</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    никога не съм казвал че СИС са N1 но със сигурност не е VIA

    всички знаем че №1 е NFORCE при цена 9+$. Човека питаше

    за L7VTA за цена от 60$ [xx(] и аз му препоръчах моито[}]

    KAYSO 60$ хич не са миризливи щото некои тва зимат за месец

    ако ти се виждат малко дай ми ги и аз ще си взема nForce2[:D][:D][:D]



    <font color="red">Mod. edit Kayso

    Не си ти човека, който да му обсъжда името!</font id="red">

    съжалявам за исказването но тоя ме вбеси[V]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    65
    #17

    ECS L7VTA

    Не съм от Перник от Чепръчане съм....но не съм балък който си купува дъна за 60$ и гледа замечтано мъчейки се да повярва че са супер...



    <font color="red">Mod. edit Kayso

    Внимавай с писаниците! Неслучайно казах по-полека. Не ме карайте да трия и да редактирам постове!</font id="red">

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    65
    #18

    ECS L7VTA

    Eто и заключението за L7S7A2 копнах го от Comexgroup( на тях им вярвам 100%)

    ------------

    Интересни настройки и възможности



    AMI BIOS-а е доста оскъден, което е вече като че ли традиция за платките на ECS с AMI BIOS. Настройката на паметта е обединена в една обща такава с различни възможности за избор - Normal, Fast, Turbo, Ultra. В режим 166/166 ми се наложи да я сложа на Fast, защото в режим Turbo платката въобще не се държеше стабилно. Това може би доведе и до леко посредствената производителност в 3D/OGLтестовете.



    Платката притежава обаче известни възможности за tweak - имаше налични опции за промяна на Vcore и Vddr w тесни граници. Също и FSB-то можеше да се настройва, но след 166MHz платката започна да се държи нестабилно и над 170MHz вече не можех да я задържа да извърти дори и половината тестове

    ---------------



    ТОВА ГО ПОСВЕЩАВАМ НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ВЪПРОСНОТО ДЪНО[:D][:D][:D]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #19

    ECS L7VTA



    Не съм от Перник от Чепръчане съм....но не съм балък който си купува дъна за 60$ и гледа замечтано мъчейки се да повярва че са супер.....А колкото до името то old firehand ми звучи като огнената ръка на онаниста...ама не си давам мнението за това ...НАЛИ????[:D] ха ха ха ха[:D]



    оргинално мнение на Macharoka



    Старата Огнена Ръка

    може и да си познал ма тва само аз го знам



    аз знам за кво да си давам парите мойто момче

    в по горните си постове ти бях дал предложение но май се изплаши[:D]

    то още важи скакауецо

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    65
    #20

    ECS L7VTA

    Просто съм милостив....защо да взимам компютъра на една бедна душица....то с по горния пост мойте думи се потвърдиха....така че повече НЯМА ДА КОМЕНТИРАМ[]

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #21

    ECS L7VTA

    Macharoka много хубаво, че си прочел нещо НО видя ли с какъв процесор са тествани даната в това ревю дето си го гледал ако не си.... аз ще ти кажа с PALOMINO 1600+ а old firehand е с TbredB0 1700+ затова е стигнал 192 ти ако не намираш разлика между двата твой проблем



    Относно това кой колко пари дава за дъно си е негова работа(аз лично повече от 70-80$ не давам).



    TIMEX е попитал за дъно до 60$(това е споменато и по-горе)и аз му предлагам оптималният вариант.



    П.П незнам какъв е смисъла да давам 1++$ за дъно което след 1г. пак трябва да се сменя. Можеби заради 300 точки повече на тякой тест

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #22

    ECS L7VTA

    Няма гаранция че като поставиш 1700+ торобред В степ , ще стигнеш 192 МГХ шина

    моето мнение е че това е малко недостъпно - но не мога да налагам мнението си на когото си искам

    Амиго след като си постигнал този резултат на това дъно - кандидатствай за Елит Труп Корпорейшън системс - може и да те наемат .

    според мен това не може да стане , но в този IT свят всичко е възможно

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #23

    ECS L7VTA

    щом толкова не вярвате що не се вържете на пари бе [}]

    ще си занеса компа при Моllov или някой друг подобен нему[:D]

    и той ще отсъди[)]

    и после аз вземам парите[:D]

    като вие ще гледате отстрани

    чакам предложения[]

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    33
    #24

    ECS L7VTA

    A bre mnogo iasno 4e ECS L7S7A2 e dobur izbor tova za KT333

    vuob6te ne e re6enie samo edin nepriaten fakt ima v tova duno koeto mene me irdazni 4ete CPU temp direktno i samo ot procesora taka 4e ako ti e niakoj po star da kajem kato men t-Bird 1.2 nima da moje6 da sledi6 tozi pokazatel. Ina4e kato cena ka4estvo e NOMER EDNO.



    <font color="red">Mod. edit Kayso

    Обиди към останалите участници, не се допускат !

    Следващия път, ще ти забраня достъпа до форума !</font id="red">

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    2
    #25

    ECS L7VTA

    Политиката за редовна смяна на хардуера и аз считам за по-добра. Като помислиш в крайна сметка резултата е винаги в "златната" среда и $$$ загуби са по-малки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе