Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

какво е 4итава броика [kam mollov]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. rub
    rub е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #1

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    ami vidiah niakade vav foruma stava6e vapros za processori i ti spomena 4e moje6 da nameri6 4itava broika za dobri pari

    kakvo ozna4ava tova 4itava ?[:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #2

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    която се клоква добре - какво друго?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #3

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    Ами означава такава, която да се клоква ПОНЕ прилично.... нещо като да кажем ~2300MHz с напрежение до към 1.75V....



    Е т'ва е читава бройка....

  5. rub
    rub е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #4

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    mi ok ti ot koi grad si

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #5

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами означава такава, която да се клоква ПОНЕ прилично.... нещо като да кажем ~2300MHz с напрежение до към 1.75V....



    Е т'ва е читава бройка....



    <div align="right">оргинално мнение на Mollov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ми намери ми на мен? Поне 2350 на 1.725 примерно [:D]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #6

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами означава такава, която да се клоква ПОНЕ прилично.... нещо като да кажем ~2300MHz с напрежение до към 1.75V....



    Е т'ва е читава бройка....



    <div align="right">оргинално мнение на Mollov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ми намери ми на мен? Поне 2350 на 1.725 примерно [:D]



    <div align="right">оргинално мнение на geniusloki</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами преди няколко дена Киро ми прати от новите JIU<font color="red">G</font id="red">B DLТ3C и държи 2310 на 1,65(1,68 реални).Издържа 20мин на Прайма но повече не го оставих понеже е доста топличко.

    btw нормално ли е при тази честота да смята 1М SuperPI цяла минута.Не трябва ли да е по-пъргавичък




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #7

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    Я пробвай 2450 да видиш как изведнъж ще поиска мноого напрежение.. абе по-пъргав трябва да е!

    Тия имат някакъв зверски скок след определена честота (JIUGB-тата) и затова нещо не искам такова..

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #8

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Я пробвай 2450 да видиш как изведнъж ще поиска мноого напрежение.. абе по-пъргав трябва да е!

    Тия имат някакъв зверски скок след определена честота (JIUGB-тата) и затова нещо не искам такова..



    <div align="right">оргинално мнение на geniusloki</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ние това много добре го знаемеНо ти все пак пита за 2300.

    Аз не съм на вода и ме устройва идеално тая работа.Засега де.

    Проблема със SuperPI го реших.Забравил съм да си пусна DMA.Макар,че не разбирам каква е връзката,резултатът се подобри.

    Не му е мястото тука но имам едно въпросче-защо като разкачих перките от дъното и ги вързах директно към PSU-то волтажите ми се подобриха(+12 влезе в 5те % а +5 почти закова на толкова).


  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    9
    #9

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    Kum Mollov: predlojenie - dai oferta za "4itava" 1700+ broika vuv foruma, ta koito iska, napravo da ti poruchva [][:D] ICQ 163331712



    p.S Njakoi da znae otkude moga da si namerq proslovutoto duno 8rda+ pod $100 i bez DDS ?

  12. rub
    rub е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #10

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    mollov ako ima6 takava broika pls obadi sa iskam takav CPU vednaga 6i go zema

    samo kaji kolko pari i ot koi grad si

    btw samo da ti kajia iskam go ako 6te moga da go overclockna s ram PQI 6toto ne mi sa smenia

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #11

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ние това много добре го знаемеНо ти все пак пита за 2300.

    Аз не съм на вода и ме устройва идеално тая работа.Засега де.

    Проблема със SuperPI го реших.Забравил съм да си пусна DMA.Макар,че не разбирам каква е връзката,резултатът се подобри.

    Не му е мястото тука но имам едно въпросче-защо като разкачих перките от дъното и ги вързах директно към PSU-то волтажите ми се подобриха(+12 влезе в 5те % а +5 почти закова на толкова).





    <div align="right">оргинално мнение на positive</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Съвсем нормално е да се подобрят напреженията..така за да захраниш вентилаторите не дърпаш от захранващия блок на дъното..т.е. не го товариш. Аз нямам нито една вързана там.



    Към другите двама - какво ще кажете за 1800+ DLT3C 0310 JIUHB - клокват се много добре, все пак са 1,5V процесори?

    В Компютър Офис има, дават да се гледат преди да ги купиш.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #12

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    Който иска да му намеря процесор да ми прати един емайл - става за 2-3 дни, не повече....



    Цената....... лично със всеки.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #13

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    Ей пичове, това експириънса е скъпо нещо, еле па ако е с котлони

  17. rub
    rub е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #14

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    kam mollov

    kaji mi samo ot koi grad si i dali 6i moga da go clockna toia procesor sas ram PQI [DDR333] da ba4ka pone na 2200-2300mhz

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    какво е 4итава броика [kam mollov]

    rub, вземи кажи първо какво ти е дъното, защото с трици маймуни не се ловят...

    аз държа стабилно 2300 на тази система от сигнатурата, но все пак е на 2.000v. доста е, но с достатъчно охлаждане стои на около 45-47 град. снощи го мъчих за повече, но просто не иска! температурата е ниска, но се инати и това е. то всеки иска 2500 на 1.725, ама ...[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 26-03-14, 18:29
  2. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 12:59
  3. Много странни прилики между @Ludia & Mollov
    От Mr.TECHNO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 08-07-05, 23:18
  4. ЧРД, MOLLOV!!!
    От LUDIA във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 22-10-04, 14:34
  5. Mollov какво стана с Микрофон и мишка?
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 29-10-02, 10:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе