Резултати от 1 до 9 от общо 9

FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    1
    #1

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    <font face="Arial Black"></font id="Arial Black"><font color="limegreen"></font id="limegreen">[?][?][?]

    [?]Другари ! Вярвам че гласът ми ще бъде чут : искам да си намеря въпросния преходник ама никой не казва откъде(обикновенно ме препращат към близкия музей) ... Ако някой знае конкретна фирма (локацията ми е Варна) или някой продава такова устройство ще съм му силно задължен (финансово)[]


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #2

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    Наистина много трудно може да си намериш такова нещо. Само с обява. Пусни тука и в HWBG и може да си намериш нещо.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #3

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    абе навсякъде ги има по 10 лева, аз имам точно 3, единия с регулатор на волтажа него не го продавам ХЕ ХЕ

  5. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #4

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    В момента Ресет имат MSI преходници Slot 1 -> FC-PGA. Всяка голяма фирма има контакт с Ресет. За 20-тина (+/-) лева ще ти доставят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    6
    #5

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    Обиколих 5 фирми от която 1'та беше RESET и жсички ме посъветваха да търся по оказиони и базари и форуми евентуално такива устроиства(преходници) нямало да има.

    И с поръчка се дърпат.....така че единствената врътка да си ги трампим помежду си


  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #6

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    вече нямам преходници:

    единия го издадох за 10, другия за 5 лева




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #7

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    Преходник от SLOT1->FCPGA2 няма,или поне аз не съм виждал заводски(иначе модифицирани колкото щеш,но никой не си ги дава тяхИначе има едни FCPGA->FCPGA2,които представляват самия цокъл в който се слага процесора-първо мушкаш него в дъното(или преходника SLOT1->FCPGA2) и после в него пъхаш процесора-тва нещо е около 20 лв ако си го намериш........

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    6
    #8

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    Аз намерих преходник PC-PGA->FC-PGA2 но тои не ми върши работа.Като може от PC-PGA->FC-PGA2 да си го моднеш се тая дали имам PC-PGA или FC-PGA2.Проблема е че моито дуно е Slot1.А не съм убеден струва ли си толко играчка като има (намират се) Pentium III'ki na po 600-700 Slot1 хакваш и заспиваш(Макар че те са върха на технологията им и няма да могат да се clock'vat което е мое лубимо занимание

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    FC-PGA / FC-PGA2 преходник за Slot1 ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз намерих преходник PC-PGA->FC-PGA2 но тои не ми върши работа.Като може от PC-PGA->FC-PGA2 да си го моднеш се тая дали имам PC-PGA или FC-PGA2.Проблема е че моито дуно е Slot1.А не съм убеден струва ли си толко играчка като има (намират се) Pentium III'ki na po 600-700 Slot1 хакваш и заспиваш(Макар че те са върха на технологията им и няма да могат да се clock'vat което е мое лубимо занимание



    <div align="right">Originally posted by Beat_Boy*-*25/02/2004*:* 02:57:35</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Обади ми се на ГСМ 098/670292 - ще го пусна - без проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам дъно s.370 или Slot1
    От gvd във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 01-04-14, 20:32
  2. КУПУВАМ - Pentium III slot1
    От eror във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 02-12-06, 18:28
  3. Откъде да намеря PII 500-600 Mhz Slot1
    От binx във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 24-12-04, 19:50
  4. upgrade na slot1 s FCPGA....
    От mitkomk във форум Овърклок
    Отговори: 1
    Последно: 02-02-03, 13:23
  5. FC-PGA2 <--!!!
    От Domin във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 02-04-01, 10:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе