Резултати от 1 до 10 от общо 10

DFI AK-74 EC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #1

    DFI AK-74 EC

    Имам DFI AK-74 EC дъно и Duron 650MHz процесор ,но искам да го сменям.Не съм правил ъпдейт на биоса но предполагам че ще стане и без него да туря един Дурон 1300 ,някой ако има същтото дъно,нека ми даде съвет .Може да сложа и някой Тъндербърд на 950 или 1100,но трудно се намират.Може ли да ми кажете и с какво охлаждане сте.Мойто е

    не знам даже какво е,но в момента подържа следните температури

    CPU=44 MB=35 FAN=4655 RPM.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #2

    DFI AK-74 EC

    Абе на туй дъно можеш да сложиш до 2100+ процесори, така че слагай и не се коси. Само евентуално си смени охлаждането. На моя процесор температурата е 52-3 градуса на отворена кутия с изцяло меден радиатор Spire, така че не си взимай такъв.



    ====

    А sorry не видях че твоето дъно е АК-74, а не като моето АК-75. Това означава само едно : Duron []

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #3

    DFI AK-74 EC

    Аз имах такова дъно и Дурон на 1.2Гхз , тръгна без никакви проблеми - Атлон също мойе да тръгне , само гледай да е на 200 Мхз шина

    Може да се наложи да флашнеш биоса , ама не е болка за умиране )

    За охлаждане не мога да ти дам съвет , имай в преджид, че Тъндърбърд-а грее повече от сегашния ти Дурон ...

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    DFI AK-74 EC

    аз съм със същото дъно...мах Athlon 1333МХз (ако си намериш де

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #5

    DFI AK-74 EC

    Е аз доколкото знам последния Athlon на 100 MHz е този на 1 GHz. Другите че трябва да ги отключва, за да ги пуска на реалната им честота със смяна на множителя.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #6

    DFI AK-74 EC

    А какво ОХЛАЖДНЕ използвате ,виждами се малко тесничко около процесора.Пък и в тея жеги мойто РС е непрекъснато включено.

  8.  
     
  9. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #7

    DFI AK-74 EC

    споко...ако не клокваш няма и да прегрее...може да сложиш един вентилатор на кутията в краен случай, но едва ли ще се наложи...пробвай :-Р

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #8

    DFI AK-74 EC

    Ще пробвам ама искам да си намеря по-мощен процесор.Моя е гола вода .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    78
    #9

    DFI AK-74 EC

    Вземи си EVERCOOL, тоя на моя Дюрон не му дава да грее повече от 42-3 градуса през лятото /1,3Гхц/

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #10

    DFI AK-74 EC

    Какъв модел, от къде дай повече инфо колко струва

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе