Резултати от 1 до 12 от общо 12

Избор на дъно Socket-A

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #1

    Избор на дъно Socket-A

    Ми след дълги прелюдия, за които вече споменах във форума, се стигна дотам, че дъното ми вече изобщо не работи и си търся ново. На него ще слагам T-bird 950Mhz(200Mhz шина), 2x256Mb SD RAM, и други екстри []. Та важно е да поддържа SD RAM, приоритет е SD+DDR, приоритет е сравнитено ниска цена - до 100лв за предпочитане, както и USB2.0, вграден саунд6.1 AGP 8x, вградено видео. Но може и без тези екстри ( примерно за сметка на марката [8D]). Моля ако имате опит с някой определен модел - дайте акъл, ще почерпя []. Предпочитам да купя модел който някои вече е тествал и от който е доволен, а не да експериментирам. Затова моля помогнете [][][]



    Предварително БЛАГОДАРЯ !!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #2

    Избор на дъно Socket-A

    Дъно с SDRAM и AGP 8x се съмнявам че трудно ще намериш. Защо не си вземеш K7S5A Pro. Има два слота за SDRAm и два за DDR SDRAM. AGP-то е 4х, цената е около $37-40. Вградения звук е само стерео, USB 2х2.0 плюс още 4х1.1, които не са изведени. Ама най-добре виж сам http://www.ecs.com.tw/products/pd_sp...product_id=269

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #3

    Избор на дъно Socket-A

    Аз бих предложил друго - AsRock K7VT2 - мисля че е много по-добре от Елитгрупа - имал съм то4но К7S5А Про и няма да си купя Елитгруп повече ))))

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    66
    #4

    Избор на дъно Socket-A

    Elitegroup L7S7A2,SIS746,DDR400,SB 5.1 ili 6.1,LAN,ATA133,USB2.0,CardReader-48$

    Smqtam za parite si e nai-dobriq izbor a i ima mnogo dobri Overclock vazmojnosti a i osven tova ima i flash 4etec

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #5

    Избор на дъно Socket-A

    mashov тоя flash-четец има ли го наистина, или има смо вузможност за добавяне на такъв ???[:D]



    Дайте още мнения за ASRock, защото напоследък само хубави неща чувам за тях, че чак зе да ме съмнява. [] А за EliteGroup просто нямам думи....[xx(][xx(][xx(]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    66
    #6

    Избор на дъно Socket-A

    Vklu4en e kam komplekta,a po mejdu drugoto razrovi se v neta da vidi6 4e ESC e na 1 mqsto v sveta po prodajbi

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #7

    Избор на дъно Socket-A

    1-во място по продажби нищо не значи.....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #8

    Избор на дъно Socket-A

    Защо ли ми се струва,че L7S7A2 няма SD-RAM, a camo DDR

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #9

    Избор на дъно Socket-A

    Ами защото е така ....

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    9
    #10

    Избор на дъно Socket-A

    На мен ми се струва че от изброените за сега най-доброто за теб пич е ECS L7S7A2.В момента съм с такова и по-доволен човек от мен няма

    не света.Единственият проблем е че с ДДС става повече от 48$.

    За да се отарвеш от ДДС-то трябва да се откажеш от Flash Reader-a.

    Ако не ти се дават толкова кинти просто си намери един Gigabyte 7ZXE.Ще останеш много доволен от него.Продават се за по 30$.Направо без пари и са адски стабилни.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    3
    #11

    Избор на дъно Socket-A

    Аз имам асрок к7vt2, от моя опит (отначало бях като теб - с бавно процесорче и сдрам), и след тва със сегашните чаркове, мога да ти кажа че е трепач за парите си, на светлинни години е от елитгруп-а к7с5а, от л7с7а2 не е по добро, имам и комп с такова. но онова наистина е трепач, ценителска работа.

    Мога да ти кажа че особено за парите които струва в момента абсолютнп няма какво да се чудиш - май е около 33$ в МОСТ.

    Държи и на клок доста - аз пуснах ей така за пробата моя процесор на 166 шина (представете си къде отиде агп/пси честотата...) и няколко часа работех така, ама после си го върнах на 150, за всеки случай.

    Да не те притеснява че няма некви волтажи и т.н. - то вече всеки може да си модне по процесора и да си пусне квото си иска и като множител и като волтаж.

    Айде, дано съм те убедил.

  14.  
     
  15. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #12

    Избор на дъно Socket-A

    Абе и аз съм с K7VT2 и Athlon XP 2200+. Мноо здраво дъно!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дъно и процесор Socket AM2, рам DDR 2 800 1 gb
    От xa_xo във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 25-08-13, 10:03
  2. Продавам дъно за socket FM1
    От azot във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 05-11-12, 09:20
  3. Продавам дъно socket 462(socket A)
    От Ozy във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 03-08-12, 18:38
  4. Купувам дъно Socket 939
    От satyo във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 17-02-11, 23:34
  5. Купувам дъно socket 478
    От zhirux във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 31-10-10, 14:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе