Резултати от 1 до 8 от общо 8

GA-7VТ600

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    76
    #1

    GA-7VТ600

    Някой има ли някакви впе4атления от това дъно?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    3
    #2

    GA-7VТ600

    Съвсем прилично дъно, особенно във варианта 7VT600-1394 си е тъпкано с благинки. Но ако смяташ да го ползваш за O/C, по-добре помисли за NForce.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #3

    GA-7VТ600

    Иване, дъното е добро, стабилно е!!!

    @zerocool, процесора му е ХР2500+ (166Мхз FSB), а дъното с такъв процесор ще му даде честоти над 200Мхз.А и то му стига да го пусне на 11х200=2.2Гхз (един нормален клок за 2500+)Пък и дъното е доста по-евтино от NFORCE2 аналозите

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #4

    GA-7VТ600

    ами и аз доста се двуомях за това дъно. Но всички казваха че нФорс2 е по-добре, макар че.. незнам. Аз си взех Биостар М7НСД Про и съм много доволен. Дъното е много стабилно, много добре се клоква, само дето няма много много глезотиикиа (САТА, РАИД, 1394..). Но досега не съм усетил липсата им , струва 70$ краина цена от Sunny Computers .

    Ако трябваше да си купувам дъно отново, пак щях да направя този избор

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #5

    GA-7VТ600

    Здравейте,



    от 3 дена съм собственик на това дъно 7VT600-L, (просто нямах време да избирам, а трябваше на момента да взема някакво.) Та освен проблема с отчитането на температурата на CPU(който е нормален, и при мен се отчита около 45-50* С - при стaрото дъно 36-42* C при изпържен процесор на 2100+) имам проблем с Аудиото. Доста е тихо (при сложени слушалки дори) и басовете никакви ги няма, пробвах и с най-новите драйвери на риълтек. Преди бях с K7VAX и бях адски доволен - звука беше перфектен дори и през слушалките - старото дъно беше с ALC650 кодек. Някой да има същия проблем. Това се получава при 2 канални настройки на системата. С 4-6-8 каналните не съм пробвал.



    Също много тъпо ми се струва, но не ми разпознава процесора нормално. С Athlon Thoroghbred-A 1800+ съм. Интересува ме колко му е реалната честота и на колко FSB работи нормално и при какъв множител? Не си спомням на каква честота ми беше FSB-то на старото дъно, но сега с това дъно при изключен manual режим за задаване на честотата, ми детектва процесора като Athlon XP 1150Mhz. После ръчно като си задам от BIOS-a честотата на 132 (максималното възможно, което се появява) ми разпознава правилно процесора и пише 1800+ (вече като PR), но системата става нестабилна и забива - най-вероятно заради паметта(DDR333) или AGP-то . Имам съмнения, че джъмпера на дъното не е сложен правилно(а е на 100Mhz Fixed, не на auto), но компютъра е все още в гаранция (3 год.) и не мога да проверя. Идей?



    Благодаря предварително.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #6

    GA-7VТ600

    Дънцето е екстра. animania добре си се насочил към джъмпера

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #7

    GA-7VТ600

    ОКИ, ама проблема с аудиото все още си го има...



    Някой да знае каква е реалната честота на процесора и какъв му е нормалния множител?

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #8

    GA-7VТ600

    AthlonXP 1800+ 1.53 GHz 11.5x133

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе