Резултати от 1 до 6 от общо 6

Заслужава ли си смяната на 2500+(Тарся си FAN)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    17
    #1

    Заслужава ли си смяната на 2500+(Тарся си FAN)

    Май не сам случил на Дъно и Охлаждане , защото процесора ми си грее . Кам края на този месец смятам да сменя дъното с ABIT AN7 , охлаждането със Cooler Master Aero 7+ , Thermaltake Volcano 11+ или нещо от този вид . Така и така съм тръгнал да сменям та се чудех дали ще има нещо по добро на AMD за около 110-120 $ повече не давам [] . Единственото на което можех да се спра и дългото ровене в нета BARTON 2600+ , 2800+ e бая дебел от кам цена. Има ли смисал да го сменям ........ [?]

    Между другото Pc-to е на не повече 3 месеца



    10х предварително

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Заслужава ли си смяната на 2500+(Тарся си FAN)

    azrod, определено няма да спечелиш нищо. не казваш дали си го колквал този процесор и до колко. ако ще работи на default, тогава ще дадеш грешни пари за смяна. тези 2500+ се клокват сериозно и с правилното дъно не само, че ще си спестиш тези пари отгоре, а и ще получиш мноооого повече производителност

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #3

    Заслужава ли си смяната на 2500+(Тарся си FAN)

    В най-добрия случай да случиш на някой супер клокърска бройка която да не грее много.Или другия вариант който може да пробваш е да си сложиш mobile процесор който ще държи значително на клок но аз лично не съм го пробвал само съм чел

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    45
    #4

    Заслужава ли си смяната на 2500+(Тарся си FAN)

    Бе, azrod,



    смени си охлаждането. Дъното не е толкова лошо. Аз съм с него и съм клокнал същия процесор на 2300 MHz което е доста над честотата на 3200+...3600+ по-точно. Ти говориш за 2800+ на петорна цена. Защо?

    Отиваш на Раковска в магазина на Premier Group и си купуваш охладител Vantec Aeroflow C7040 (аз съм с него - 51-2* Full load) или Vantec Aeroflow 2 и клокваш яко. Зарежи тоя боклук Aero 7 да не се каеш пак.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    17
    #5

    Заслужава ли си смяната на 2500+(Тарся си FAN)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">В най-добрия случай да случиш на някой супер клокърска бройка която да не грее много.Или другия вариант който може да пробваш е да си сложиш mobile процесор който ще държи значително на клок но аз лично не съм го пробвал само съм чел



    <div align="right">Originally posted by MAKAPOB*-*08/03/2004*:* 01:07:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Значи аз тоя процесор не съм го клоквал поради простата причина е че 20 дена работи като пушка на 42'-47' градуса -пак и не разбирам чак толкова от клокване, и след това поствепенно взе да се покачва температурата като стигна 58-64 градуса без да сам го пипал никаде. Преди това бях с Glacial Tech Iglo - по точно този вентилатор ми е третия с който сам сега фирмата ми смениха 2 и докараха температурата 56'-58' без товарене и 61' постоянно товарене. Във фирмата ми казаха че съм го клоквал и за това е станало така , пуснаха го те на 11*200 и ми казаха че много греел .........

    Дайте ми тога съвети за охлаждане мога да отделя през спокойно 25-30$

    []

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    86
    #6

    Заслужава ли си смяната на 2500+(Тарся си FAN)

    Azrod, наистина няма нужда да правиш такива "гимнастики" заради температурата. Системата ти е добра, а за повече инфо относно проблема ти потърси из форума. Има доста теми по този въпрос. Например виж тук: http://setcom.bg/news/forum/topic.as...0&SearchTerms=,

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тарся Филм мнооооого стар
    От DoHKuXoT във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 02-05-15, 16:55
  2. Отговори: 0
    Последно: 18-07-10, 13:20
  3. Тарся субситри за....?
    От djigit във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-04, 02:20
  4. Тарся Warcrarf 3 1.06 No-CD Crack HELP pls
    От Manny_Calavera във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 08-06-03, 12:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе