Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    5
    #1

    Проблем

    моя проблем май не е много по темата, ама ще го споделя тук. Значи поръчах си това същото дънце-75FRN3 обаче чисто новичката ми AXLE GF4 Ti4200 128MB VIVO не ще да зацепва на него, даже BIOS-a не тръгва, а съм сигурен че видеото ми е на ред понеже съм го тествал на интелска платформа и си минава бенчмарковете без проблеми. Обаче май проблема не е и от дъното, защото и на други дъна с Nforce chipset не тръгва. Тествал съм я и на EPOX 8RDA+ и BIOSTAR M7NCD и не върви. Та знаете ли каде моге да е проблема? Аз си знам че AXLE е убита марка, ама чак толкова моге ли?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Проблем

    ????????? - не мога да го повярвам - трябва да се види ,

    я понамест паметта и видеото - а с друга карта тръгва ли дъното ?

    може и видеото да не е влязло както трябва - пробвай да я натиснеш или леко да я надигнеш от слота ама мнооого леко

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #3

    Проблем

    Пиука ли дъното?

    Ако да колко пъти?

    Виж и фанчето дали върти?

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    5
    #4

    Проблем

    Дънцето си бачка с всяка друга видео карта с изключение на моята , а за пукане, мога да кажа, че поне аз не чувам такова. Видеото понеже си е в гаранция и казаха че ще ми го оправят, ама да се надяваме че не е дефектна цялата серия на AXLE че незнам кво ще правя тогава . А иначе това дънце 75FRN3 хубаво ли е? Колебая се и за EPOX 8RDA+ обаче не знам дали разликата от 30$ си струва. И можете ли да кажете дали тоя MCP-T чип заслужава хвалбите с които го заливат отвсякаде, понеже моге би само той ме кара да се двуумя между двете дънца. А чували ли сте нещо за Abit NF7 , защото в една фирма ме наплашиха че имал некви проблеми със захранването и много бързо му се надували кондензаторите.



    п.п. Вентилатора на видеото си се врътка.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Проблем

    <font color="blue">//offtopic



    Да уточним: ПИУКА, ПУКА или ПЕУНКА ? (справка за значението на последния термин тук)



    Така де, "усмивки от старите ленти", т.е. постове - да се посмеем малко [:D]</font id="blue">

  7. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #6

    Проблем

    Slero смеха там въобще не е малко....))))))



    3DoX рестна ли биоса преди да сложиш видеото?

    Това за Абит и кондензатори, беше за един по-стар модел.


  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе