Резултати от 1 до 14 от общо 14

Temp=?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    27
    #1

    Temp=?

    Каква е норамалната работна температура за Duron 1.1 GHz(тоест до колко градуса да съм "don't worry")?[?] Не е клокван.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #2

    Temp=?

    50 - 65 в зависимост от натоварването и вентилатора. 0.18um технология са и са доста горещи

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    27
    #3

    Temp=?

    Вентилатора е "куча марка" [:D] , но държи над 5000 rpm. Качил съм Motherboard Monitor, на празен ход е под 50 градуса, а кат пусна някоя игричка да речем се качва до към 55. Та просто се чудех да не вземе да ми изпуши CPU-то в някой хубав топъл летен ден... []

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    89
    #4

    Temp=?

    не знам как ги мерите тези температури моя сега показва 38 градуса гледам го в биоса досега съм гледал един филм

    иначе съм сollermaster охлаждане модела точно не го знам ама почти от най-евтините под 15 лв.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    27
    #5

    Temp=?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">не знам как ги мерите тези температури моя сега показва 38 градуса гледам го в биоса досега съм гледал един филм

    иначе съм сollermaster охлаждане модела точно не го знам ама почти от най-евтините под 15 лв.



    <div align="right">Originally posted by mitco*-*30/03/2004*:* 15:31:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Какъв ти е процесора? Ако е Intel-ски е нормално да е по- хладнокръвен... Иначе както писах по- горе температурата съм я мерил с Mtherboard monitor 5, а на дъното на BIOS-а показва същото.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    89
    #6

    Temp=?

    Duron 1100 Mhz същия като твоя на дъно DFI AK-74 EC Via KT133

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    27
    #7

    Temp=?

    Ми нямам представа защо има чак толкова голяма разлика, може би е от вентилатора[]. Моето дъно е ECS K7S5AL.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    89
    #8

    Temp=?

    не вярвам и със стария кулер и Дурон 650 ми искарваше ниски стости а и на пипане самия радиатор не много топъл сложихте ли хубаво термопаста,или датчиците нещо не са наред ама на кой?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    27
    #9

    Temp=?

    Аз не съм слагал нищо, откакто е асемблиран компа във фирмата преди около 1,5 год. не е пипан отвътре, само преди месец- месец и нещо му поизчистих прахта (а то беше ДОСТА прах). Мен всъщност не ме притеснява че е по- горещ от твоя, само че не знам до колко градуса ще устиска, все пак идва лято...[?]

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    89
    #10

    Temp=?

    не е сигорно на кой комп. показва истинска темература но не се бой Max Temp=90C

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #11

    Temp=?

    Кaliandar, работната температура точно на това ядро на АМД е доста висока, но по добре му сложи едно по голямо и поне с медна подложка вентилатор. Голяма значение има къде е разположен компа и от как си взима въздух за циркулацията в кутията.

    Мitco, не знам колко ги разбираш, но 90 градуса както и да ги погледнеш са си много, повечето дънни платки са поставени на 65 градуса да почват да предупреждават за прегряване, а на 70 или 75 градуса автоматик ти спира машината. Но точно тези ядра, ако си спомнян навремето Чичко Том показа как за 3-5 секунди дигат 230 и 280 градуса и сдават багажа, защото не им работиха термичните датчици. Така, че тези 90 градуса са пълна глупост!!! Не искам да те обиждам, но първо прочети малко инфо и тогава давай такива изказвания.


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    89
    #12

    Temp=?

    LUDIA тази температура която съм я писал Max Temp=90C не случайно има Max отпред това е от една таблица за АМД пороцесорите и означава че процесора ще изгори при достигане на тази температура мене ако питаш и 55 градуса са много и трябва добро охладане.Аз не съм се изразил правилно може би.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #13

    Temp=?

    А Athlon XP 2200 без клок почва от 38 и стига до 52 при игра, перката е EVERCOOL/6000 rpm/.Бива ли ги тез температури?Дъното е ASUS с включена опция Q-fan за автоматично регулиране на оборотите в зависимост от натоварването.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    8
    #14

    Temp=?

    бачкам в комп. клуб - с процесори дурон на дуна gigabyte GA7vAX- не ги знам какжи са жентилаторите но жартат на 5500 оборото а температурата не се ка4жа над 40 градуса- а не се спират от въртене на игри4ки. така 4е се замислете много каква е вразката охладител-процесор

    задължително поне силикон!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Temp - файл на Интернет експлорер 8.0
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-09, 14:53
  2. Изчезна ми папка '' temp''
    От titan_83 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 08-12-09, 21:08
  3. Моля, дайте мнение за CPU Temp.
    От Geko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 03-12-03, 17:59
  4. P 3 temp vapros ?
    От ap_pz във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 25-09-02, 21:32
  5. Temp na pametta
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 02-07-02, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе