Резултати от 1 до 2 от общо 2

Помощ за Gorenje B7575E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    21
    #1

    Помощ за Gorenje B7575E

    Здравейте,
    Имам фурната за вграждане от темата от 2008 г.Миналата година спря да работи и реших да извикам техник от оторизирания сервиз на Gorenje.
    Човекът дойде, каза, че има изгорял ключ(струващ 20 лв.), смени го и аз се разделих с едни 80 лева.Не останах ужасно щастлив, но поне фурната отново работеше, а жена ми я използва често.
    Сега след по-малко от година се повтори същото - фурната не тръгва.Реших този път да спестя излишните разходи и сам си намерих ключ. Започнах да го сменям, когато установих, че на ключа всъщност нищо му няма.Проблемът всъщност идва от едно пластмасово легло(може би се нарича клеморед с 8 клетки), където последната позиция се е стопила и е нарушена целостта на пластмасата(т.е. липсва единият и край) и кабелът влиза направо в ключа, без да изолиран.Но в същото време между двете клетки пластмасата не е пробила и според мен не закъсява.
    Мисля, че трябва да подменя пластмасовото легло с влизащите в ключа кабели, но проблемът е, че не намирам такава част в магазините за резервни части.Възможно е и терминологично да не мога да я назова правилно.Та, помогнете, как се казва тази част и дали може да се замени с такава за друга марка.Доколкото ми е известно, ключът е десетстепенен и частта, която ми трябва, влиза в маркираната в лилаво секция.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    21
    #2

    Отговор: Помощ за Gorenje B7575E

    Никой ли не се е сблъсквал с подобно нещо?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Свързване на клеморед на печка Gorenje E 7704W - Помощ!!!
    От steker6 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 14-04-14, 10:57
  2. Gorenje WA102
    От Dorales във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 09-09-13, 23:49
  3. Gorenje NRK68SYB
    От Ivan във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 30-03-10, 14:21
  4. Плот Gorenje
    От yankob във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 22-12-09, 23:51
  5. gorenje wa62121
    От AMATE във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 05-11-07, 13:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе