Резултати от 1 до 3 от общо 3

Транспортни болтове.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    10
    #1

    Транспортни болтове.

    Здравейте, един приятел докарал пералня от Белгия, но без транспортните болтове. Уредът е пътувал в легнало положение "по гръб". Каква е вероятността да е повредил пералнята, че сега не знае да я пуска или да вика майстора?
    Чувал съм, че всички перални втора ръка от Европа пътуват без болтове, но важно ли е положението при транспорта?



  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Транспортни болтове.

    Ами най-добре викнете майстор да я погледне. По добре да дадеш 20 лв сега, отколкото да имаш пералня за вторични после....

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #3

    Re:Транспортни болтове.

    Цитат Първоначално публикувано от dreamfool
    Здравейте, един приятел докарал пералня от Белгия, но без транспортните болтове. Уредът е пътувал в легнало положение "по гръб". Каква е вероятността да е повредил пералнята, че сега не знае да я пуска или да вика майстора?
    Чувал съм, че всички перални втора ръка от Европа пътуват без болтове, но важно ли е положението при транспорта?
    Поне няколко тира такива са минали през мен и нямам спомен някоя да е била с транспортни болтове.
    Транспортират се обаче прави.Също рядко се случва да бъде някоя напълно изправна.
    Нека я провери някой колега.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе