Резултати от 1 до 5 от общо 5

samsung rsh7znrs side by side

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    пловдив
    Мнения
    25
    #1

    samsung rsh7znrs side by side

    Здравейте, нуждая се от вашата помощ. Горе споменатият хладилник не работи на 100 %. Проблема е ,че не замразява в фризера и не прави лед. Температурата която поддържа в фризера е 5 градуса, а му е зададена -19 градуса, и не прави лед от ледарката. А в хладилната част му е зададена 5 градуса, а поддържа 9-10 градуса. След рестарт дава грешка с код 26 Е . Викнах техник, който ми дадоха от самсунг у нас след оглед ми каза ,че компресора е заминал, снима гаранцията и си тръгна. А компресора е с 10 години в гаранция, иначе хладилника е на 7 години и нормалната гаранция му е изтекла. След като се чух с него след ден ми каза,че говорил с неговите колеги от фирмата и всички са на мнение,че има пробив на фреон и за това не работи нормално хладилника, а компресора си работел нормално. След което ми каза да го направя на режим ваканция и след 48 часа да му звънна. След като минаха 48 часа му звъннах и му казах,че хладилника и най-вече фризера работи по същия начин, както преди режим ваканция. А техника ми каза,че има някъде оттечка и едва ли ще може да се види къде е и трябва да се бракува с една дума. Моля ви за помощ, ако някой е имал подобен проблем как го е оправил, или добър техник за хладилници от Пловдив и телефон за връзка ако може.
    Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #2

    Отговор: samsung rsh7znrs side by side

    Имах същия проблем с Панасоник хладилник намери сервизно и виж колко харчи на коя степен колко му дават .При мен беше запушена капиляка към фризерната част

    Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    пловдив
    Мнения
    25
    #3

    Отговор: samsung rsh7znrs side by side

    какво е това КАПИЛЯК?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #4

    Отговор: samsung rsh7znrs side by side

    Капиляка

    Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #5

    Отговор: samsung rsh7znrs side by side

    Дроселиращия елемент в системата. Форума няма да помогне, майстор требе! [emoji41]

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. избор на хладилник с 2 врати тип,,SIDE BY SIDE ''
    От ala-bala във форум Хладилна техника
    Отговори: 21
    Последно: 13-09-17, 11:28
  2. Хладилник Daewoo FRS-U20DAI side by side с no frost система не работи хладилната част
    От rossenboy във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 25-11-15, 10:29
  3. Whirlpool Side by Side Проблем с щракане
    От metivd във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 21-12-13, 23:01
  4. Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 23:54
  5. Отговори: 2
    Последно: 16-07-10, 20:08

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе