Резултати от 1 до 1 от общо 1

Проблем Телевизор филипс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    36
    #1

    Проблем Телевизор филипс

    Пуснах въпроса в темата за филипс но не знам дали е за там, та да попитам и тук. Има едно петно на тв-то. То аз съм си виновен щото гледах в ТМ изложения екземпляр, но моя въобще не съм го разпечатвал за тест. Даже вкъщи чак вчера видях проблема на бял фон се вижда петно, от какво може да е това, дали ще го заменят или ще се чака гаранция. Също да споделя че се вижда само на бял фон или по светъл фон, при пускане примерно на демотата на тв-то дори с вперен поглед в мястото не се забелязва нищо Петък е взет. Също така да питам пускам през компютъра с hdmi през yotube теста с китайката и картината е с артефакти и насича, не знам нормално ли е това за този тв или не би трябвало да има насичания.
    20150412_212236.jpg

    - - - - - - - - - -

    Ситуацията става заплетена, както казах през hdmi като пусна тука форума фона му нали е светъл и има петно, обаче пък сега пробвах през смарт тв пуснах пикасата фона отначало нали е бял и там няма и помен от петното, това ще рече че проблема със сигурност не е от матрицата, но не знам къде да го търся, кабел ли да сменям за hdmi и аз не знам какво да правя. Кабела е Gembird н ое старичък 2009 е купуван с предишното ми тв. От една страна се успокоих че не е матрицата, не че беше болка за умиране(ама е дразнещо за ново тв) от друга страна се чудя сега какъв може да е проблема. Ако модератора прецени може да изтрие темата, понеже съм пуснал мнение и в темата за филипс, тъй като не знаех къде да споделя този проблем.
    Прикачен файл 16734
    Този пост е редактиран от borisov87; 13-04-15 в 10:08.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с телевизор филипс
    От yavor_dz във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 11-12-14, 17:24
  2. Продавам телевизор Филипс 40пфл5527к
    От Nikolai Kolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 26-04-13, 23:17
  3. Проблем с нов телевизор филипс FL 3007
    От gggng във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-12, 16:30
  4. Очила за телевизор филипс 46пфл5507
    От donleone във форум Philips телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 07-05-12, 22:14
  5. Отговори: 2
    Последно: 24-03-11, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе