Резултати от 1 до 7 от общо 7

LG47LB630V примигване на матрицата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    35
    #1

    LG47LB630V примигване на матрицата

    Здравейте колеги, днес както си гледах ТВ на LG47LB630V матрицата изведнъж стана черна и започна периодично да примигва картина, като блицер. На какво е възможно да се дължи този проблем и дали може да ми препоръчате сервиз в София за ремонт, ако е икономически обоснован естествено

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    5
    #2

    Отговор: LG47LB630V примигване на матрицата

    В началото винаги е така, когато се кани да спре подсветката, все още не е късно да се намали тока с едни 30% и да отложиш ремонта до една година. При няколко 32-ки съм го прилагал, едната е на приятел и вече кара втора година.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    35
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от ivtv1 Виж публикацията
    В началото винаги е така, когато се кани да спре подсветката, все още не е късно да се намали тока с едни 30% и да отложиш ремонта до една година. При няколко 32-ки съм го прилагал, едната е на приятел и вече кара втора година.
    Е тя май си умря защото преобладава черен екран и периодично примигва и се вижда картина

  5. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #4

    Отговор: LG47LB630V примигване на матрицата

    Тези модели от 2014г. на LG всичките го имат този дефект и е пълно с клипчета в YouTube как сам да си го оправиш или на сервиз смяна на подсветката Диодите. Също така има и много други такива теми тук в този форум точно от същия модел и проблем съм чел доста през годините.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    35
    #5
    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Тези модели от 2014г. на LG всичките го имат този дефект и е пълно с клипчета в YouTube как сам да си го оправиш или на сервиз смяна на подсветката Диодите. Също така има и много други такива теми тук в този форум точно от същия модел и проблем съм чел доста през годините.
    В крайна сметка утре заминава в сервиз за нова подсветка оригинална на LG e около 100лв

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #6

    Отговор: LG47LB630V примигване на матрицата

    той целия телевизор не струва толкова ..

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #7

    Отговор: LG47LB630V примигване на матрицата

    И на моя 32 инч LG от 2014 с помощ от приятел му сменяхме успешно сами подсветка, после и на неговия TCL(който бе само на 1,5 г още в гаранция май). При третия Starlight(на 3 г, на сестра ми) след подмяната на лентите при затварянео на рамката имаше в горния ъгъл незатворена щипка, натиснах по силно и спуках матрицата - сега ТВ си дава картина като цяло, но остана неработещият ъгъл

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с матрицата на LG 43UJ701V !!!
    От hristo69 във форум LG телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 24-01-18, 18:49
  2. Купих го - 40PFL5625Н матрицата е 285 проблем ли е?
    От stenliivanov във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 17-04-11, 17:50
  3. Проблем с примигване на екрана на лаптоп
    От 4a4i във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 28-01-09, 12:43
  4. МАТРИЦАТА 3
    От mxkolev във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 11-11-03, 14:23
  5. Шрифта от Матрицата
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 11-10-03, 19:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе