Резултати от 1 до 9 от общо 9

съвет за покупка на сателитен приемник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    31
    #1

    съвет за покупка на сателитен приемник

    здр искам да ме посаветвате за приемник HD до към 450 лв аз съм се спрял на няколко модела :Next 2000 DOBRATECH HD ,Next 18500,Dream BOX 800 HD може да бръкна малко по дълбоко за AzBox HD Premium. очаквам съвети от хора които разбират

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #2

    Re:съвет за покупка на сателитен приемник

    Моя съвет е да се спреш на Dreambox 800 или на IpBox HD
    Другото което си изредил категорично не си заслужава!
    Ако имаш въпроси може да ми пишеш на ЛС
    Успех!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    74
    #3

    Re:съвет за покупка на сателитен приемник

    Малко да ъпна . Мисля да се обзавеждам със сателитна телевизия . Не съм запознат с оборудването и техниката . Значи казвате DREAMBOX DM800HD 800 е добър приемник . Има предполагам и платени заключени канали , тези карти за bulstacom itv могат ли да се ползват с този уред и каква по-точно функция изпълняват ? Ще ми трябва предполагам антена , усилвател и др. неща . Този приемник може ли да се ползва и като плеър за HD филми за blu ray по-специално или ще ми е нужен друг плеър . Ако може да препоръчате и друг модел по-висок клас и от къде да се закупи от тук или по-евтино отвън ? Подходящи антена и др. неща , мерси .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    57
    #4

    Re:съвет за покупка на сателитен приемник

    DREAMBOX DM800HD е много добър приемник на пазара има и DREAMBOX DM800HD Clone които са по евтини трябва да почетеш на това място http://www.dtv-bg.com/ и ще ти се поизяснят някои неща

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #5

    Re:съвет за покупка на сателитен приемник

    Трябва и да знаеш че DreamBox 800 HD , не е за хора които нямат опит с него. Ако го вземеш почва голямото питане, ядосване,настройване, но без помощ от разбиращ няма да се получи. Имай в предвид това което съм ти написал.
    Този Приемник е от най-висок клас ,но не можеш да гледаш Блурей с него.
    Това е САТЕЛИТЕН приемник ,а не ХД плеър.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    74
    #6

    Re:съвет за покупка на сателитен приемник

    Цитат Първоначално публикувано от plmko
    DREAMBOX DM800HD е много добър приемник на пазара има и DREAMBOX DM800HD Clone които са по евтини трябва да почетеш на това място http://www.dtv-bg.com/ и ще ти се поизяснят някои неща
    Да , четох , но информацията е твърде откъслечна . Общо взето от всичко , което прочетох ми се изясни , че всичко се продава отделно и няма решения накуп . Не ми се изясни и какви канали мога да гледам безплатно , има ли български , които вървят по кабеларките . Какви сателите се прихващат и дали се изискват много действия за да ги имам постоянно налични . С настройките все някак ще се справя , въпросът е да не се набутам с неща , които не ми вършат работа или не предлагат нужното качество и удобство .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    38
    #7

    Re:съвет за покупка на сателитен приемник

    най добре си купи vu+duo това е най добрия сателитен приемник на пазара в момента


  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #9

    Re:съвет за покупка на сателитен приемник

    И с мнооооого по-евтин приемник се постигат абсолютно същите резултати.
    За около 240 лв. има поне 3 тотално заменими предложения, но всеки да си начеше крастата както се вика.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам HD Сателитен приемник
    От hienata във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 17-01-12, 09:27
  2. HD (хубав) сателитен приемник до 300 лв.
    От soon във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 08-01-11, 18:43
  3. Сателитен приемник
    От evgenye във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-10, 14:39
  4. Сателитен приемник - плеър
    От barkly във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 7
    Последно: 28-04-10, 09:41
  5. Въпрос за сателитен приемник?
    От Stinky във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-09, 11:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе