Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ при избор на сателитен приемник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    87
    #1

    Помощ при избор на сателитен приемник

    Здравейте... Както гледам по-скоро тук обсъждате мултимедийни джаджи... И темите за сателитни приемници не са много... Та какво е най-доброто което може да се купи за до 1000 лева (освен ДБокс 800) в момента... И да може да му се хакне Булсат Иредето карта... Т.е. кое е най-читавия приемник ... Не ме интресуват възможностите му да плейва файлове а само сателитните му възможностите....
    Та както казах бюджета ми е 1000 лв. но може и повече (е не да гоним ДБ 8000 де)

    Втория въпрос е малко по в страни... Как стои въпросът с легалното гледане на разни платени опрератори... Например Sky... Каква е процедурата и т.н. Казвам легално т.е. без хакове и т.н. кардшеринги и т.н. С плащане...

    И трето... Сателитна чиния... Трябва ли да е в мотор задължително или има достатъчно добър спътник от който може да се гледа всичко без да се мандахерца наляво надясно... И колко голяма да е тя... (Е ясно е че едната ще е към Булсатския спътник де)

    TIA

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #2

    Re:Помощ при избор на сателитен приемник

    Препоръчвам ти да се регистрираш в някой от сателитните форуми, например http://dtv-bg.com/ и да прочетеш за различните марки и модели приемници. Може даже да си пуснеш въпроса и там, въпреки, че както често става ще се разрази спор между привържениците на различните марки.
    Разгледай и други марки освен Dreambox. Например Vu+ и IPBox. Аз съм с IPBox 910HD от около 2 месеца и съм много доволен. Единствено се наложи да си взема допълнителен Irdeto CAM модул, понеже картата ми Irdeto Zeta не се поддържа от вграденият карточетец. Някой други версии на Irdeto колегите казват, че вървят.
    По вторият въпрос - малко трудно. Единствено за руската Platforma HD предлагат карти в България.
    По третият въпрос - Задължително мотор за да можеш да си въртиш и да гледаш каквото се сетиш. Има и вариант с няколко конвертора на една антена или даже няколко антени с по няколко конвертора. Той е най-добър, но и най скъп.

    За размера на антената - колкото по-голяма, толкова по-добре. Аз съм с 85 офсет и ми върши работа, но ако имаш възможност си вземи маркова поне 110см.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #3

    Re:Помощ при избор на сателитен приемник

    Здравейте, попаднах на това YE-18500HD и освен, че гледам всички програми на булсат дори и HD искам някой да ми каже, какво може друго да прави.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #4

    Re:Помощ при избор на сателитен приемник

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul
    Здравейте, попаднах на това YE-18500HD и освен, че гледам всички програми на булсат дори и HD искам някой да ми каже, какво може друго да прави.
    Че това хич не е малко за възможно най-евтиният HD сателитен приемник на пазара. Пише по сайтовете и че може да записваш телевизия на флашка или външен USB хард.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. HD (хубав) сателитен приемник до 300 лв.
    От soon във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 08-01-11, 18:43
  3. Сателитен приемник
    От evgenye във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-10, 14:39
  4. Сателитен приемник - плеър
    От barkly във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 7
    Последно: 28-04-10, 09:41
  5. Въпрос за сателитен приемник?
    От Stinky във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-09, 11:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе