Здравей те, имам телевизор Samsung LE 37C650 който е свързан с Булсатком, като трети приемник. Мисля да си пусна пакета с HD програмите. Приемника който ще ми дадат нали да го сложа на моя телевизор(другите телевизори са CRT). Нали не би трябвало да има проблеми.Реално само аз ще мога да гледам,на моя телевизор.Да доуточня, че като трети приемник се намира на друго място с допълнителна антена. Какви пари ще трябва да дам за приемника и ще трябва ли да подписвам нов договор и за колко време. Друго което ме интересува заслужава ли си HD каналите и дали ще усетя някакво подобрение на другите канали. В момента съм с сивия приемник и е свързан със скарт кабел който си идва с приемника. До колкото четох е желателно да сменя този кабел с друг за да се подобри картината и да изчезни дразнещият шум който се полочва. Но това ще го направя ако остана със пакета който е сега. Какъв по точно скарт кабел да взема евентуално?
Благодаря предварително. Ще помоля , ако може да ми се обясни по подробно че не съм много в час .