Резултати от 1 до 3 от общо 3

Сравнение на HDTV мултимедийни SAT приемници?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    48
    #1

    Сравнение на HDTV мултимедийни SAT приемници?


    Привет на всички!
    Не бях влизал отдавна във форума и нуждата, а и носталгията ме завъртя насам.
    От доста време има HD предлагане и много хора вече гледат. Пазара се напълни с HD SAT приемници и избора на ценителите на качеството се увеличи!
    Верно, че операторите си връзват пакетите с техните си приемници, но не са само те 'на небето'!
    Преди да пусна тази тема се огледах така из разделите, но не открих това, което ме интересува, а най-вероятно и много други като мен, които държат не само на добрата картина, но и на гъвкавостта при приемане на различните пакети от спътниците, както и безпроблемната работа на самият приемник!
    И когато говорим за читави приемници, то иде реч за суми от 5-600 лева и нагоре!
    Също така този приемник трябва да има и добри мултимедийни възможности като плеър - възпроизвеждане с лекота на 1080p/720p .mkv файлове, декодиране на DTS сигнала, визуализация на субтитрите, както и настройки на всички тези екстри!

    Има ли човек, който е правил някаква сравнителна характеристика на приемниците от висок клас, съпоставял ги е като възможности, плюсове и минуси или нещо подобно?
    В сателитните форуми е пълно с теми за всеки един измислен приемник и там има въпроси, оплаквания, информация за ъпдейти и какво ли не... но всичко това за определения модел и толкова. Човек трябва да изчете километри постове и освен да се омота тотално... Не виждам какво друго...

    Лично аз бих визирал няколко приемника, които си струват парите, като например Dreambox, Vu+Duo, IP Box...

    Най-малкото няма някакви препоръки от рода на: За тези пари ТОЗИ приемник е по добър от ДРУГИЯТ, защото еди какво си...
    Или поне аз нне съм видял.

    Някакви мнения?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1301415312[/time]_________________________________________________

    Ужас, имало подраздел НАД всички теми специално за това... Не съм говидял, а ще ми извади очите!

    Извинявам се за което!
    Ако темата ми е излишна бих помолил модератора да я изтрие!
    Благодаря предварително и отивам да чета...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #2

    Re:Сравнение на HDTV мултимедийни SAT приемници?

    Привет Krassy
    Ето ти една класация /има и ревюта/
    http://www.testfreaks.co.uk/set-top-boxes/

    сортирани по резултатите
    http://www.testfreaks.co.uk/set-top-boxes/?sort=score


    http://www.testfreaks.co.uk/set-top-boxes/?sort=recent

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    48
    #3

    Re:Сравнение на HDTV мултимедийни SAT приемници?

    Убедих се, че не може да съществува добър сателитен и мултимедиен ... уред
    Сдобих се с Clarke-Tech ET9000, един превъзходен сателитен приемник със страхотни качества, не очаквах, че картинката може да бъде толкова добра. Дори омазания Булсат вече става за гледане хе хе...
    Сега остава да измисля варианта с мултимедията...
    За времето, което отделих в сателитните форуми и ревюта си изградих една сравнително точна представа за качествата на приемниците.
    Много добри отзиви за Дриймбокс ХД 800, но оригиналният, не китайския, то и цената също доказва...
    След това на по-високо ниво поставям VU+ Duo-то... след него като качество на картинката поставям IPBox-а... и най-отгоре като хардуер и една идея по добра картинка от всички останали - Clarke-Tech-a
    Разбира се последният има малко проблени с имиджите, драйверите и изобщо софтуерната част, но приемника е много обещаващ и се работи усърдно. Вече има добри резултати... а и софтуерите се пишат като гледам от няколко добри паралелно... следя с интерес развитието В момента имиджа с който съм работи перфектно като сателитен приемник и предлага наистина много добри екстри...
    Приятно впечатлен от идеята на Project Vallerie

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам мултимедийни плейъри
    От kirretto във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 21-12-12, 19:53
  2. Продавам мултимедийни плеъри
    От koleto във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 29-11-11, 12:25
  3. Продавам мултимедийни плеъри
    От koleto във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 29-11-11, 12:23
  4. ПРЕМЕСТЕНО: Сравнение на HDTV мултимедийни SAT приемници?
    От deian във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 0
    Последно: 29-03-11, 20:29
  5. Отговори: 2
    Последно: 07-01-01, 04:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе